تعادلی دوکاره برنارد

این محصول دوکاره علاوه بر آنکه به عنوان تعادلی(راکر) کاربرد دارد با جداشدن پنل هلالی شکل قسمت زیرین آن تبدیل به یک روروئک برای کودک می شود. تعادلی دوکاره برنارد شرکت آکو پارک یکی از الاکلنگ هایی که ظاهری بسیار جذاب دارد و موقع بازی کردن کودک شما چشم هایش تکان میخورد.

تعادلی دوکاره برنارد کد PS5219 

  • ابعاد: 50×40×80 
  • ابعاد بسته بندی: 50×40×80

خرید تعادلی دوکاره برنارد

این تعادلی زیبا یک هدیه‌ی بسیار مناسب برای کودکان یک تا شش سال است که می‌توانند با حرکت الاکلنگی بر روی آن حسابی سرگرم شوند. این راکر دوکاره می باشد به صورتی که شما میتوانید هم به صورت چهارچرخ و هم به صورت راکر استفاده نمایید. شما برای این که بتوانید به صورت چهارچرخ یا همان ماشین استفاده نمایید بایستی پیچ های صفحه پایینی را باز نمایید و برای استفاده راکر برعکس…
طراحی زیبا و کیفیت ساخت مناسب، همگی از مزایای این راکر است که در حین خرید باید بدان توجه کرد.
تعادلی دوکاره برنارد

قیمت تعادلی دوکاره برنارد

این راکر از پلی‌اتیلن و با طراحی گوشه‌های گرد ساخته شده که این گوشه‌ها آسیبی به کودک نمی‌رساند.راکر که به‌عنوان صندلی الاکلنگی هم شناخته می‌شود می‌تواند در روزهایی که امکان پارک بردن کودکان وجود ندارد در فضاهای بسته و محیط‌های داخلی مورد استفاده قرار گیرد. ابعاد کوچک راکر باعث شده تا به‌راحتی در خانه‌های آپارتمانی مورد استفاده قرار گیرد و یک پارک بازی را برای کودک تداعی کند. سبک و قابل حمل بودن آسان برای کودک از مزایای دیگر این تعادلی زیبا می باشد.

تعادلی مهد کودک