تولید کننده استوانه ایمنی جهت نما 

شرکت آکو پارک با سال ها سابقه درخشان در زمینه تولید انواع مبلمان و تجهیزات ترافیکی در سراسر کشور ، از برترین تولید کنندگان تجهیزات ترافیک شهری مانند استوانه اهای ایمنی می باشد. اکو پارک با به کار گیری پرسنلی مجرب و بهره گیری از انش روز دنیا ارائهدهنده بهترین  و با کیفیت ترین استوانه های ترافیکی در سراسر ایران می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  با کارشناسان ما در آکو پارک تماس حاصل نمایید.

استوانه ایمنی جهت نما 

استوانه های ایمنی جهت نما یا مسیر نما یکی از تجهیزات ترافیکی برای  نشان دادن مسیر ، تعغییر مسیر ، کنترل ترافیک، کنترل سرعت، مشخص کردن حریم راهها، جداسازی و اعمال محدودیت های جاده ای  و به منظور به حداقل رساندن حوادث و کنترل جاده ها، نشان دادن مسیرهای خروجی در خیابان ها یا بزرگراه ها ، برای هدایت خودروها و کنترل حرکت آنها در زمان ترافیک به مسیر مورد نظر ، برای نشان دادن پیچهای خطرناک و کلا برای آگاهی و هشدار دادن به رانندگان استفاده می شود تا از مسیر مورد نظر خارج نشوند تولید و عرضه میگردند.
 
استوانه ایمنی جهت نما برای پارکینگ
 

ویژگی استوانه ایمنی جهت نما

ساختار استوانه های ایمنی عمدتا برای اهداف مدیریت ترافیک استفاده می شود. استوانه ها از مواد سخت و مقاوم ساخته شده و می توانند به عنوان تجهیزات دائمی یا قابل جابجایی عمل کنند، از اینرو کاربرد ویژه ای برای ایجاد محدودیت ها در کنترل ترافیک و آگاهی دادن از تغییر مسیرهای جاده ای دارند.همچنین، این محصولات به شدت انعطاف پذیر می باشند و در برخوردها و فشارهای وارد شده به خوبی مقاومت کرده و آسیبی نمی بیند در نتیجه کیفیت خود را از دست نمی دهند.

کابرد استوانه ایمنی جهت نما

استوانه ترافیکی مسیرنما یکی از محصولات شرکت آکو پارک است که در مسیرهای خروجی و یا اعلام هشدار و آگاهی در در جاده ها نصب می گردد. استوانه ترافیکی مسیر نما دارای قسمتی بر روی آن است که قابلیت علامت هدایت مسیر و یا علائم دیگر را بر روی آن میسر می سازد.
از این استوانه ایمنی برای. این استوانه ترافیکی با ارتفاع 75 سانتی متر و با رنگ قرمز برای جلب توجه بیشتر و در قسمت بالایی فلش جهت یاب از جنس شبرنگ برای دید بهتر و بازتاب نور بالاتر برای هشدار دادن نصب شده است . استوانه جهت نما ارتفاع ۷۵ سانت جایگزین خوبی بجای استوانه بشکه بولارمیباشد.
 
استوانه ایمنی جهت نما شبرنگ