چراغ راهنمایی جهت نما

شرکت آکو پارک با سالها سابقه درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات ترافیکی و مبلمان شهری از برترین تولید کنندگان چراغ راهنمایی رانندگی و چراغ های جهت نما می باشد؛ آکو پارک با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از قطعات با کیفیت تهیه شده از مارکت های معتبر تولید کننده با کیفیت ترین چراغ های راهنمایی رانندگی در سطح ایران می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تولید انواع چراغ های راهنمایی رانندگی با کارشناسان فروش ما در آکوپارک نماس حاصل نمایید.

چراغ راهنمایی جهت نما چیست

چراغ راهنمایی جهت نما برقی که در دسته تجهیزات ترافیکی قرار دارد برای نشان دادن مسیر حرکت در داخل و خارج شهر استفاده می شود. جنس بدنه ی این چراغ ترافیکی فلزی بوده که با رنگ الکترواستاتیک پوشانده شده است.که همین امر باعث مقاومت بیشتر بدنه چراغ چشمک زن ترافیکی در برابر حرارت و رطوبت بالاست.یکی از پر کاربردترین چراغ های راهنمایی و ترافیکی چراغ راهنمایی جهت نما می باشد که از آن برای مسیریابی استفاده می شود . در ساخت این مدل از پوشش پلی کربنات استفاده شده است. این پوشش از محتویات دستگاه در برابر رطوبت، گرما و سرما محافظت می کند. 
چراغ راهنمایی جهت نما، چراغ راهنمایی رانندگی

قیمت چراغ راهنمایی جهت نما

قیمت چراغ راهنمایی جهت نما به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مطلب به مختصری از آن می پردازیم. از جمله عواملی که بر روی قیمت چراغ راهنمایی جهت نما تاثیر گزار است می توان به انواع آن، یک خانه ، دو خانه یا سه خانه بودن آن ، کیفیت قطعات به کار برده شده در مونتاژ چراغ های راهنمایی چشمک زن، برند و مارکت تهیه قطعات ، نوع چراغ های به کار رفته در آن و کیفت لامپ ها می توان اشاره نمود.