برج نوری استادیومی هد ثابت

شرکت آکو پارک با سوابق مفید و در خشان در زمینه تولید و ارائه انواع تجهیزات و مبلمان شهری از برترین تولید کنندگان در این عرصه می باشد لذا برای آشنایی هرچه بهتر شما عزیزان با محصولات و خدمات ما مطالبی در این زمینه خدمت شما ارائه می گردد باشد که مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

برج نوری استادیومی هد ثابت چیست

 برج نوری استادیومی هد ثابت  در پروژه ای عظیم مانند بزرگراه ها یا استادیوم های لوکس و با مساحت زیاد استفاده می گردد و همچنین از این برج زمانی که وزن دکل در اثر تعداد پروژکترها زیاد باشد استفاده می شود. 

انواع برج نوری استادیومی هد ثابت

برج نوری استادیومی هد ثابت به دو نوع با نردبان و بدون نردبان تقسیم می شود که در ادامه مطالب به توضیح ویژگی های هرکدام می پردازیم .

برج نوری استادیومی هد ثابت با نردبان 

در ارتفاعات بالا که وزن سازه و هد بالا می رود ابعاد آن نیز افزایش می یابد ، متحرک کردن هد امکان پذیر نیست. از طرفی جا به جایی این هد با وزن بسیار بالایی که دارد برای نصاب خطرناک و تقریباً غیر ممکن است، لذا این سازه های نورپردازی را با هد ثابت طراحی می کنند . اما برای سهولت کار و استفاده نکردن از بالابر برای عملیات تعویض و تعمیر پروژکتورها و اینکه نصاب یا تعمیر کار بتواند به بالای برج نوری برود و به پروژکتورها دسترسی داشته باشد از یک نردبان برای بالا رفتن از برج استفاده می شود . نردبان گالوانیزه شده بصورت قطعه قطعه روی بدنه ی برج نوری پیچ و مهره میشود. نردبان مجهز به یک جان پناه است که بصورت هلالی برای محافظت از اپراتور در پشت آن قرار میگیرد.


 

برج نوری استادیومی هد ثابت بدون نردبان 

این نوع برج نوری استادیومی از دو قسمت پایه و هد تشکیل می شود و هد آن قابلیت بالا و پایین رفتن ندارد . برای تعویض و تعمیر پروژکتورها نصاب باید توسط یک بالابر به بالای برج برده شود.

قیمت برج نوری استادیومی هد ثابت

برج نوری استادیومی با هد ثابت با توجه به عواملی همچون ارتفاع، نوع پوشش، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، نوع طراحی، تعداد سفارش و... قیمت گذاری می شود. مجموعه آکوپارک یکی از بزرگترین مراکزی است که با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع مبلمان شهری به ویژه برج نوری استادیومی فعالیت می کند. این مجموعه برج نوری استادیومی را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به مشتریان عزیز عرضه می کند. شما متقاضیان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش و قیمت محصول می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.
 

بله مجموعه آکوپارک برج نوری استادیومی هد ثابت را به سراسر کشور ارسال می کند.

برج نوری نردبان دار و برج نوری بدون نردبان

بله

برج نوری استادیومی هد ثابت با استفاده از بهترین و مرغوب ترین متریال ساخته می شود و در بالاترین کیفیت توسط مجموعه آکوپارک به فروش می رسد.

تعداد بازديد : 261
نظرات كاربران :