چراغ راهنمایی چشمک زن 

آکو پارک با سالها سابقه درخشان در زمینه تولید انواع مبلمان شهری و تجهیزات ترافیکی از برترین تولید کنندگان انواع چراغ های راهنمایی رانندگی و چراغ های چشمک زن می باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما در آکو پارک تماس بگیرید.

چراغ راهنمایی چشمک زن چیست

انواع چراغ های چشمک زن شامل چراغ های چشمک زن، ثانیه شمار و انواع دیگری است که کاربرد آن ها هشدار برای جلوگیری از سرعت بیش از حد خودرو ها.در معابر شهری می باشد. یکی از خصوصیات چراغ راهنمایی چشمک زن این است که به آسانی و در کمترین زمان نصب شده و بلافاصله بعد از نصب قابل استفاده هستند.چراغ های چشمک زن به منظور آگاه کردن رانندگان از موقعیت های خطرآفرین، افزایش توجـه راننـدگان بـه علایـم ترافیکـی و یـا کنتـرل تقاطع های کم رفت و آمد استفاده میشوند. در بکارگیری این چراغ ها باید همواره این نکته مد نظر قرار داده شود که استفاده بیرویه از ایـن نـوع چراغ از تأثیر آن در جلب توجه رانندگان کاسته و در نتیجه کارآیی چراغ را کم میکند. چراغ های راهنمایی چشمک زن، در مکان هایی برای کنترل ترافیک و رعایت حق تقدم به منظور افزایش ایمنی و یا بـه عنـوان چـراغ خطـر مورد استفاده قرار میگیرند. این چراغها به دو صورت تک خانه و دو خانه وجود دارند.

چراغ راهنمایی چشمک زن، چراغ راهنمایی چشمک زن سولار


انواع چراغ راهنمایی چشمک زن

چراغ راهنمایی چشمک زن به سه صورت زیر موجود است:

•    لامپی

چراغ چشمک زن لامپی تک خانه با توجه به قیمت ارزان و همچنین آسانی در تعویض لامپ، از قدیم یکی از پرفروش ترین چراغ چشمک زن راهنمایی بوده است.بدنه مدل جدید چراغ تک خانه لامپی راهنمایی از جنس پلی کربنات و همچنین طلق آن نیز از جنس پلی کربنات شفاف است. چراغ راهنمایی لامپی معرفی شده از یک خانه فانوسی به همراه متعلقاتش تشکیل شده است.

•    LED

از دسته چراغ راهنمایی ال ای دی است که با توجه به ال ای دی های ترافیکی استفاده شده در ماژول آن علاوه بر پرتاب نور بالا، مصرف برق پایین‌تری نسبت به دیگر چراغ راهنمایی دارد.

 •    سولار

چراغ راهنمایی چشمک زن سولار یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی است که به دلیل استفاده از انرژی خورشید، در هر مکانی قابل نصب می باشد. چراغ فلاشر خورشیدی راهنمایی تک خانه در  مناطقی که امکان دسترسی به برق نیست کاربرد فراوانی دارد. نصب اسان چراغ فلاشر تک خانه سولار یکی از مزایای آن است.