دستگاه پرس پا AKO.F213 

شرکت آکو پارک با سال ها سابقه درخشان در زمینه تولید  وعرضه انواع مبلمان و تجهیزات شهری از برترین تولید کننندگان و عرضه کنندگان انواع ست های ورزشی پارکی در سراسر کشور می باشد. این مجموعه با بهره گیری از دانش روز دنیا و با استفاده از متریال های با کیفیت در ساخت این لوازم ورزشی پارکی آماده ارائه خدمات و عقد قرارداد با ارگان های دولتی و خصوصی در سراسر کشور است. شما عزیزان می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

دستگاه پرس پا چیست

دستگاه پرس پا پارکی یکی از این وسایل ورزشی می باشدکه در فضای باز مورد استفاده قرار میگیرد. از ویژگی های مهم این دستگاه بدنسازی پارکی میتوان به در دسترس بودن انها در تمامی ساعات روز و استفاده رایگان و بدون هزینه برای عموم مردم می باشد.
پرس پا پارکی یک ورزش با وزنه است که در آن فرد  دراز کشیده و با کف پاهای خود وزنه‌ را از خود دور می کند و سپس با خم کردن زانوهایش وزنه را به سمت خود می آورد. 
دستگاه پرس پا انواع مختلفی دارد که می‌تواند در نگاه اول گیج کننده باشد اما همانطور که گفته شد همگی در یک ویژگی مشترک هستند و آن فشار دادن سکوی دستگاه با کف پا برای دور کردن وزنه‌ها است.

انواع دستگاه پرس پا

•    حالت عمودی شکلی از دستگاه است که سکوی دستگاه بدنسازی پارکی تقریبا بالای سر قرار می‌گیرد و فرد استفاده کننده وزنه را به سمت بالا فشار می‌دهد.
•    حالت افقی است که در آن سکوی دستگاه مقابل بدن قرار می‌گیرد و سکو به سمت جلو فشار داده می‌شود. در بعضی مدل‌های افقی دستگاه پرس پا پارکی ، صندلی دستگاه متحرک و سکوی آن ثابت است و با فشار سکو شما از وزنه دور خواهید شد.

فروش دستگاه پرس پا

مجموعه آکو پارک با پرسنلی مجرب و کار آزموده و با سوابقی حرفه ای اقدام به فروش مستقیم انواع دستگاه های پرس پا فلزی و پلی اتیلن و همچنین سایر دستگاه های بدنسازی نموده است. شما عزیزان می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.
پرس پا

مشخصات فنی دستگاه پرس پا

شرکت آکوپارک با تولید انواع دستگاه های بدنسازی با کیفیت به ویژه دستاه پرس پا با عملکردی حرفه ای و متریالی با کیفیت آماده همکاری با شما مشتریان گرامی است. در ادامه به ذکر خصوصیات  عملکرد این دستگاه خواهیم پرداخت:
عملکرد:
•    افزایش قدرت بدنی 
•    تقویت و کشش ماهیچه های تحتانی 
•    افزایش گردش خون در بدن
•    بهبود بیماری های مفاصل مانند رماتیسم 
•    تاثیر گذاشتن و درگیر کردن قسمت های مختلف بدن 
•    بهبود فعالیتهای قلبی و تنفسی