پایه چراغ آویزی و دیوار کوب

شرکت آکو پارک با سال ها سابقه درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات و مبلمان شهری از برترین تولید کنندگان پایه چراغ ها آویزی و دیواری در سراسر ایران می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه خرید بهترین چراغ دیواری و آویزی با کارشناسان ما در آکوپارک تماس بگیرید.آکو پارک آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی در سراسر کشور می باشد.

چراغ های دیوارکوب و آویزی

چراغ های دیوار کوب و آویزی از انواع چراغ ها ی دکوراتیو محسوب می شوند که علاوه بر ایجاد روشنایی نسبی جنبه تزئینی و دکوراتیو را نیز دارند، این چراغ ها با قابلیت نور پردازی به رنگ های گوناگون می توانند جزء منابع کمک روشنایی در مکان های مختلف به حساب بیایند، چراغ های دکوراتیو دیواری برگرفته شده از مشعل های دیواری قرون وسطا هستند که در گذشته برای روشنایی در شب و همچنین روشنایی دیوار ها از آن ها استفاده می شد.
 

کاربرد چراغ های آویزی و دیوارکوب

همانطور که قبلا اشاره شد این چراغ ها علاوه بر ایجاد روشنایی  جنبه دکوراتیو نیز دارند، بنابر این از این چراغ ها به عنوان عناصر دکوراتیو  و روشنایی در نشیمن و پذیرایی منازل، اتاق خواب ها، ورودی خانه ها، راهرو ها، بالای میز پذیرایی، تراس خانه ها و..و استفاده می شود. همچنین می توان با استفاده از این چراغ ها کافه و رستوران های دنجی را دیزاین و طراحی نمود. این چراغ ها قابلیت نور پردازی در شدت های مختلف ودر رنگ های گوناگون را داشته و می توانند از یکنواختی نور موجود در فضا جلوگیری کنند. و فضایی دنج و گرم  ایجاد نمایند. همچنین از دیگر کاربرد های چراغ های دیوارکوب و آویزی میتوان به ایجاد نورهای متمرکز روی دیوار ها یا تابلو های دیواری در نمایشگاه ها اشاره نمود.
 

انواع چراغ های آویزی و دیوارکوب

چراغ های دیوارکوب و آویزی بسته به کاربرد آن ها در محل های گوناگون و دکوراسیون محل هایی که این چراغ ها قرار است نصب شوند مدل های گوناگونی دارند و در انواع مدرن، کلاسیک و نئو کلاسیک با شدت نور های متفاوت و در سایز های مختلف تولید و عرضه می گردند. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با مشاورین ما در آکو پارک بهترین چراغ دیواری یا آویزی مناسب خود را انتخاب نمایید

مزایای چراغ های آویزی و دیوارکوب

چراغ های دیوارکوب و آویزی ی توانند یکی از عناصر تزئینی محل مورد نظر باشند همچنین از ایجاد نور یکنواخت جلوکیری کرده و همانند آباژور ها نور ملایم و لطیفی را هنگام تاریکی ایجاد کنند، از دیگر مزایای این چراغ ها ایجاد نور هایی یبا شدت مناسب و با صرفه اقتصادی بهتر و بیشتر می باشد.

 

شما می توانید با همکاران ما از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت ارتباط برقرار نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

پایه چراغ آویزی و دیوار کوب علاوه بر روشنایی نقش مهمی در زیباسازی محیط ایفا می کند.

پذیرایی منازل، اتاق خواب ها، ورودی خانه ها، راهرو ها، تراس خانه ها و..

شما مشتریان عزیز می توانید پایه چراغ آویزی و دیوار کوب را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری از مجموعه آکوپارک خریداری نمایید.

تعداد بازديد : 385
نظرات كاربران :