چراغ راهنمایی LED 

شرکت آکو پارک با سالها سابقه درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات ترافیکی و مبلمان شهری از برترین تولید کنندگان چراغ راهنمایی رانندگی و چراغ های مخصوص عابر پیاده می باشد؛ آکو پارک با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از قطعات با کیفیت تهیه شده از مارکت های معتبر تولید کننده با کیفیت ترین چراغ های راهنمایی رانندگی در سطح ایران می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تولید انواع چراغ های راهنمایی رانندگی با کارشناسان فروش ما در آکوپارک نماس حاصل نمایید.

چراغ راهنمایی LED چیست

چراغ راهنمایی LED از لامپ های ال ای دی و یا چراغ های الکترونیکی کوچکی ساخته می شوند که با ولتاژ برق شهری کار می کنند و مواد اولیه در ساخت بدنه چراغ راهنمایی رانندگی ال ای دی از پلی کربنات می باشد که مقاومت خوبی در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی متفاوت دارند. چراغ راهنمایی LED دارای روشنایی بالایی می باشد و استفاده از چراغ راهنمایی ال ای دی کم مصرف و به صرفه می باشد. این نوع چراغ راهنمایی و رانندگی دارای زیبایی ظاهری و کارایی بالایی می باشند و در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت مقاوم هستند. از جمله مزیت های دیگر چراغ راهنمایی ال ای دی می توان طول عمر بالا و هزینه مناسب آن ها را ذکر نمود.
چراغ راهنمایی LED، چراغ راهنمایی رانندگی

کاربرد و ویژگی های چراغ راهنمایی LED

چراغ راهنمایی ال ای دی از پرکاربردترین انواع چراغ راهنمایی در سال های گذشته است. از آنجایی که ال ای دی مصرف برق فوق العاده کمی دارد بهترین انتخاب برای چراغ راهنمایی و رانندگی می باشد. بدنه تمام انواع چراغ راهنمایی LED از پلی کربنات ساخته می شود. این پلاستیک در برابر عوامل محیطی ماندگاری بالایی دارد قرار گرفتن چندین ردیف ال ای دی در کنار هم، پرتاب نور را افزایش داده و مصرف انرژی را کاهش می دهد. 

مزایای چراغ راهنمایی LED

قیمت چراغ راهنمایی led نسبت به دیگر انواع چراغ راهنمایی رانندگی بیشتر است اما مزایای چراغ راهنمایی ال ای دی استفاده از آن را مقرون به صرفه نموده است. از مهمترین مزایای چراغ راهنمایی ال ای دی مصرف پایین انرژی است. مزیت چراغ راهنمایی LED هزینه تعمیر و نگهداری پایین چراغ راهنمایی ال ای دی است. به صورت کلی ال ای دی نسبت به لامپ رشته ای ماندگاری و عمر مفید بالاتری دارد.