چراغ راهنمایی لامپی

شرکت آکو پارک با سالها سابقه درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات ترافیکی و مبلمان شهری از برترین تولید کنندگان چراغ راهنمایی رانندگی و چراغ های مخصوص عابر پیاده می باشد؛ آکو پارک با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از قطعات با کیفیت تهیه شده از مارکت های معتبر تولید کننده با کیفیت ترین چراغ های راهنمایی رانندگی در سطح ایران می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تولید انواع چراغ های راهنمایی رانندگی با کارشناسان فروش ما در آکوپارک نماس حاصل نمایید.

چراغ راهنمایی لامپی چیست

یکی از قدیمی ترین انواع چراغ راهنمایی رانندگی ، چراغ راهنمایی لامپی است. با اینکه در زمینه تولید انواع چراغ راهنمایی رانندگی پیشرفت های قابل توجهی انجام شده است اما با این حال خرید چراغ راهنمایی لامپی همچنان ادامه دارد. چراغ راهنمایی لامپی که به آن چراغ چشمک زن لامپی و یا فلاشر راهنمایی لامپی نیز می گویند از جمله تجهیزات مهم ترافیکی محسوب می شود و استفاده از چراغ راهنمایی لامپی مقرون به صرفه می باشد. این چراغ راهنمایی لامپی مصرف برق بسیار پایینی دارد و در برابر گرما و رطوبت مقاوم می باشد. . چراغ راهنمایی لامپی به صورت تک خانه، دو خانه و سه خانه ارائه می شود و رنگ چراغ راهنمایی لامپی برحسب نیاز مشتریان می تواند متغیر باشد و با برق شهری کار می کند. کاربرد این چراغ ها به جهت کنترل ترافیک می باشد و جنس بدنه چراغ راهنمایی لامپی از پی وی سی است.
چراغ راهنمایی رانندگی، چراغ لامپی
 

قیمت چراغ راهنمایی لامپی

. قیمت چراغ راهنمایی لامپی نسبت به انواع ال ای دی پایین تر است. در صورت سوختن لامپ داخل چراغ راهنمایی به راحتی می توان آن را تعویض نمود در نتیجه هزینه تعمیر آن نیز پایین است. از دیگر عواملی که در قیمت چراغ راهنمایی لامپی تاثیر دارد نوع لامپی است که در آن استفاده می شود. قیمت لامپ های رشته ای نسبت به هالوژنی کمتر بوده و بسته به ولتاژ لامپ میزان پرتاب نور متفاوتی خواهد داشت. بدنه چراغ راهنمایی رانندگی لامپی از پلی کربنات ساخته شده است. این پلیمر در برابر عوامل جوی ماندگاری بالایی داشته در اثر ضربه شکسته نخواهدشد.