برج نوری استادیومی هد متحرک

شرکت آکو پارک با سوابق مفید و در خشان در زمینه تولید و ارائه انواع تجهیزات و مبلمان شهری از برترین تولید کنندگان در این عرصه می باشد ؛ شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در آکو پارک تماس حاصل نمایید. لذا برای آشنایی هرچه بهتر شما عزیزان با محصولات و خدمات ما مطالبی در این زمینه خدمت شما ارائه می گردد باشد که مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

برج نوری استادیومی هد متحرک چیست

 برج نوری استادیومی با هد متحرک زمانی استفاده می شود که وزن دکل سبک بوده یا دارای وزن ثابت و معینی باشد و بیشتر در پروژه های کوچکتر مانند زمین های بازی کوچک یا فضاهایی که نیاز به نور پردازی گسترده و در حجم زیاد نباشد مورد استفاده قرار می گیرد. 

انواع برج نوری استادیومی هد متحرک 

برج های نوری استادیومی سبد متحرک مانند برجهای نوری تلسکوپی متحرک به سه دسته زیر تقسیم میشوند:

 برج نوری استادیومی هد متحرک دستی 

در برج های نوری دستی استادیومی سبد پروژکتور توسط یک وینچ دستی به بالای سبد هدایت میشود. بدیهی است به علت آنکه معمولاسبد پروژکتور برجهای استادیومی سنگین وزن هستند در نوع دستی وینچی تا ارتفاع 6متر و با تعداد پروژکتور کم کاربرد دارند.

برج نوری استادیومی هد متحرک دستی برقی

دلیل اینکه بالا بردن یا پایین آوردن هد برای سازه های مرتفع و پروژکتورهای بزرگتر  توسط دست انسان  مشکل و خطرناک است،  از یک گیربکس که توسط دریل چرخیده می شوداستفاده میشود و نیروی چرخشی که باعث بالا رفتن یا پایین آمدن برج نوری استادیومی می شود ، به وسیله یک دریل برقی تامین می شود .

برج نوری استادیومی هد متحرک برقی

برج نوری استادیومی موتور دار نوعی از برج نوری است که هد پروژکتورها به وسیله الکتروموتور ، گیربکس و تابلو برق جا به جا شده و نیازی به حرکت دادن وینچ با دست انسان نیست . این نوع از برج های استادیومی معمولاً در ارتفاعات بالا مورد استفاده قرار می گیرد. این عمل به وسیله الکترو موتور که نیروی چرخشی را ایجاد می کند و گیربکس که از این نیروی چرخشی جهت جمع کردن یا باز کردن سیم بکسل هادی هد برج استفاده می کند از این نوع برج نوری استفاده می شود.برای برج های بالای 12 متر به دلیل سنگین بودن سبد ، فقط از مدل برقی استفاده می شود. 

قیمت برج نوری استادیومی

برج نوری استادیومی هد متحرک با توجه به عوامل زیر قیمت گذاری می شود:
  • نوع طراحی
  • نوع پوشش
  • جنس و ضخامت ورق مورد استفاده
  • ارتفاع
  • تعداد سفارش 
  • و...

دو دسته دستی و برقی

قیمت برج نوری استادیومی هد متحرک با توجه به عوامل زیادی همچون ارتفاع، نوع طراحی، نوع پوشش، تعداد سفارش و... تعیین می شود.

گالوانیزه گرم

کارخانجات، اتوبان ها، پالایشگاه ها، بنادر، اسکله ها، پارک ها و...

تعداد بازديد : 257
نظرات كاربران :