چشم گربه ای سولار

شرکت آکو پارک با سالها سابقه درخشان درزمینه تولید انواع مبلمان و تجهیزات شهری از برترین تولید کنندگان تجهیزات ترافیک شهری از جمله انواع گل میخ یا چشم گربه ای ترافیکی می باشد. یکی از محصولات ترافیکی شرکت آکو پارک گل میخ یا چشم گربه ای سولار می باشد. که برای آشنایی هرچه بهتر شما عزیزان با این محصول مطالبی ارائه شده است امید است که مفید و مورد توجه واقع شود همچنین شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ما درآکو پارک تماس حاصل نمایید.

چشم گربه ای سولار چیست

چشم گربه ای سولار جهت مسیردهی به رانندگان در شرایط خاص آب و هوایی طراحی و استفاده می­شود. چشم گربه ­ای ترافیکی سولار برای شارژ باتری خود از نور خورشید استفاده می­کند جنس آن  از آلومینیوم می باشد و با کسب انرژی خورشید در روز، چراغ چشمک زن در شب فعال شده، نور را منعکس می­کند و مسیر را مشخص می­نماید. سلول های خورشیدی این محصول از نور روشنایی روز تغذیه می کنند و نه از نور مستقیم خورشید . بنابراین در روزهای ابری نیز عملکرد معمول خود را دارند .
چشم گربه ای سولار-چشم گربه ای دو طرفه- آکو پارک

انواع چشم گربه ای سولار

چشم گربه ای سولار از جنس های آلومینیومی و پلاستیکی تولید و عرضه می گردند؛ همچنین این چشم گربه ای دارای دو نوع یک طرفه و دو طرفه می باشد. آکو پارک از تولید کنندگان برتر انواع چشم گربه ای در سراسر ایران می باشد شما می توانبد برای خرید یا دریافت مشاوره در خصوص انواع چشم گربه ای سولار با مشاورین این مجموعه تماس حاصل نمایید.