چراغ راهنمایی سولار

شرکت آکو پارک با سالها سابقه درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات ترافیکی و مبلمان شهری از برترین تولید کنندگان چراغ راهنمایی رانندگی و چراغ های مخصوص عابر پیاده می باشد؛ آکو پارک با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از قطعات با کیفیت تهیه شده از مارکت های معتبر تولید کننده با کیفیت ترین چراغ های راهنمایی رانندگی در سطح ایران می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تولید انواع چراغ های راهنمایی رانندگی با کارشناسان فروش ما در آکوپارک نماس حاصل نمایید.

چراغ راهنمایی سولار چیست

این محصول با استفاده از نور خورشید و صفحات خورشیدی(سولار) انرژی را به صورت الکتریسیته درآورده و در باطری خود ذخیره می کنند. مدت زمان عملکرد چراغ راهنمایی خورشیدی پس از شارژ کامل باطری، 7شبانه روز در تاریکی کامل و 14شبانه روز در هوای ابری می باشدچراغ راهنمایی سولار در شرایط و موقعیت های مختلف جاده و حتی بیرون از شهر نیز قابل نصب می باشند و احتیاجی به کابل کشی و تامین انرژی در مکان هایی که دارای فاصله های طولانی هستند وجود ندارد.
چراغ راهنمایی سولار، چراغ راهنمایی رانندگی
 
 

خرید چراغ راهنمایی سولار

چراغ راهنمایی سولار با توجه به استفاده از انرژی خورشید برای فعالیت خورد از چراغ های به صرفه راهنمایی رانندگی می باشد که می تواند به صرفه جویی در مصرف برق کمک شایانی کند ، آکو پارک از تولید کنند گان چراغ راهنمایی سولار با ارزان ترین قیمت می باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین این مجموعه تماس حاصل نمایید.