برج نوری استادیومی

شرکت آکو پارک با سوابق مفید و در خشان در زمینه تولید و ارائه انواع تجهیزات و مبلمان شهری از برترین تولید کنندگان در این عرصه می باشد لذا برای آشنایی هرچه بهتر شما عزیزان با محصولات و خدمات ما مطالبی در این زمینه خدمت شما ارائه می گردد باشد که مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.
 

برج نوری استادیومی چیست

 برج نوری استادیومی یا برج نوری یک طرفه در واقع نوعی سازه مرتفع است که از تعدادی پروژکتور  با قدرت بالا جهت تامین نور به صورت گسترده استفاده می کند این نوع برج نورری در انواع برج های نوری هد ثابت و متحرک وجود دارد و در واقع زیر مجموعه ای از این برج ها می باشد. برج نوری استادیومی به دلیل خاصیت نور پردازی گسترده برای تامین روشنایی استادیوم ها و بزرگراه ها استفاده می گردد و به همین دلیل برج نوری استادیومی نام گرفته است ؛ ستون و سازه برج نوری استادیومی مانند برجهای آسانسوری است و جنس این برج ها از فولاد st37  می باشد. بدنه فلزی برج نوری استادیومی به منظور جلوگیری از زنگ زدگی به روش گالوانیزه گرم پوشش داده شده است. در برج های روشنایی استادیومی که برای تامین روشنایی بیشتر از پروژکتور های بیشتر یا بزرگتر با وزن بالاتر استفاده می گردد که در این صورت بدنه و سازه برج باید تقویت گردد.
 

ویژگیهای برج نوري استاديومي

1.استفاده ازهد مناسب جهت چيدمان پرژكتورها

2.امكان نصب پرژكتور ها با زاويه نور قابل تنظيم  از 4 تا 24 عدد

3.امكان استفاده از انواع پرژكتور با واتهای مختلف

4.مجهز به  نردبان برای نوع ثابت نردبان دار

5. داراي تابلو برق برای نوع برقی

6.داراي ميله برق گير جهت محافظت در برابر صاعقه

7.امكان ساخت پايه ها در ارتفاع هاي مختلف  

 8. بدنه چند وجهي

قیمت برج نوری استادیومی

برج نوری استادیومی در قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسد. این تفاوت قیمت به عوامل گوناگونی همچون ارتفاع، نوع پوشش، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، نوع طراحی، تعداد سفارش و... بستگی دارد. گروه آکوپارک برج نوری استادیومی را در بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می کند. شما متقاضیان عزیز جهت استعلام از قیمت و نحوه سفارش محصول می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

انواع برج نوری استادیومی

برج نوری استادیومی با سبد ثابت

برج نوری استادیومی با سبد ثابت یکی از پرکاربردترین انواع برج نوری استادیومی است. در این برج نوری هد برج نوری قابلیت حرکت ندارد و به سبد بالای برج متصل می باشد. برج نوری سبد ثابت در دو مدل نردبان دار و بدون نردابن تولید می شود. 

برج نوری استادیومی با سبد متحرک

در برج نوری سبد متحرک بر خلاف برج نوری سبد ثابت فریم پروژکتورها قابلیت حرکت در امتداد محور عمودی سازه را دارا می باشد. این برج نوری از لحاظ مدل به دو دسته دستی وبرقی تقسیم می شود.

 

ارتفاع، نوع طراحی، نوع پوشش، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده و...

خیر برج نوری استادیومی به روش گالوانیزه گرم پوشش داده می شود که این پوشش از برج نوری در برابر رطوبت و زنگ زدگی محافظت می کند.

تامین امنیت فضای شهری، روشنایی و نورپردازی محیط، زیباسازی چهره شهر و...

فولاد ST37

تعداد بازديد : 379
نظرات كاربران :