پایه پرچم ایستاده

پایه پرچم ایستاده همانطور که از نامش مشخص است. برای نگه داشتن پرچم در قسمت های مختلف به کار می رود. پایه پرچم ها بر اساس نوع پرچم و محل نصب آن انتخاب می شوند. برای تهیه و اطلاعات بیشتر می توانید به سایت آکو پارک مراجعه نمائید.
 
تلفن ثابت: 02634210491
تلفن همراه : 09122092003 09124967505
  

شناخته شده ترین و پر کاربرد ترین پایه پرچم

پایه پرچم ها انواع مختلفی دارند. مهم ترین و پرکاربردترین آن ها :

پایه پرچم رومیزی

یکی از کاربردی ترین پرچم ها در محصولات پرچم رومیزی است. این محصول به دلیل قرار گرفتن روی میزهای پیشخوان و در کنار میزهای در معرض دید مستقیم هستند به همین دلیل پرکاربرد هستند. 

پایه پرچم تشریفات 

اصولا سازمانها و کسب و کارهای مختلف یا نهادها و شرکت ها با طراحی لوگو  مرتبط با خود، نمادی را برای نهاد، سازمان و کسب  و کار خود در نظر می گیرند. زیرا لوگو یا نشان مهمترین عنصر ایجاد یک هویت بصری می باشد. که سایز ابزارهای تبلیغاتی از لحاظ ساختار ، فاکتور از آن الهام می گیرند.
پایه پرچم ایستاده

انواع دیگر پایه پرچم ها

  • پایه پرچم دیواری
  •  پایه پرچم لوله ای
  •  پایه پرچم در جدول
  •  پایه پرچم بزرگ
  •  پایه پرچم ماشین
  •  پایه پرچم ساحلی

ویژگی های  پایه پرچم ایستاده

ساختار پایه پرچم ایستاده به مدل آن بستگی دارد. پایه پرچم ها از چند قسمت تشکیل شده اند. متریال این محصولات با هم متفاوت است. می تواند از موادی مانند: چوب، استیل، فلکسی، سنگ برای ساخت پایه پرچم ایستاده استفاده کرد.  همچنین مدل هایی که این پرچم ها براساس آن ها طراحی می شود متنوع است. این مساله به نوع پایه پرچم ( رومیزی یا تشریفاتی) بودن آن وابسته است. مثلا در ساخت پایه پرچم تشریفاتی مدل های خورشیدی، ال و تی ، پنجه شیری از زیباترین و رایج ترین مدل ها به حساب می آیند. از ویژگی های دیگر در ساخت انواع پایه پرچم ایستاده وزن آن است. مثلا پایه پرچمی که برای استفاده در ماشین تولید می شود ارتفاع 120 و وزن 520 گرمی دارند در صورتیکه متریال دیگر پایه ها از جنس آهن و با وزن بالا ساخته می شوند.

محل استفاده پایه پرچم ایستاده

پایه پرچم ایستاده کاربردهای متفاوتی دارند. پرچم ایستاده ی لوله ای در خیابان ها، مدارس، ارگان های دولتی، مکان های نظامی، پل ها، میدان ها استفاده می شود. گاهی در محل پروژه های عمرانی، نیاز به نصب پرچم است که در این مواقع از پایه پرچم اهتزاز استفاده می شود. حتی در مکان های ساحلی نیز گاه به دلایل مختلف لازم است پرچم نصب گردد. پایه پرچم ایستاده ساحلی مدلی است که در اینگونه موارد به کار می رود. پایه پرچم ساحلی  مدل های خاص و زیبایی دارد که در جشنواره ها، تبلیغات، جاده ها نیز کارایی دارد.این مدل از پرچم ها پرطرفدار است.

چگونگی تولید پایه پرچم ایستاده

در مرحله ی  نخست مشتری مکان و اندازه ی پرچم را تعیین می کند. سپس باید ورق ها به اندازه مورد نیاز برش خورده و مراحل جوشکاری و گالوانیزه را پشت سر بگذارد.پرچم ها برای حرکت و یا بالا و پایین رفتن به مواردی مانند سیم بکسل، موتور، گیربکس، احتیاج دارند بنابراین نصاب باید این موارد را در محل مورد نظر نصب نماید. سپس پرچم را روی آن قرار دهد. لازم به ذکر است که شرایط جوی می تواند روی متریال این محصولات تاثیر گذار باشد. بنابراین هنگام سفارش مشتری باید به تمامی موارد و عوامل توجه نماید تا بعد از ساخت متضرر نشود.