الاکلنگ مهد کودک

الا کلنگ یک وسیله بازی دونفره می باشد که بازی جذابی را برای کودکان به ارمغان آورده است . آکو پارک تولید کننده الاکلنگ مخصوص کودکان یک تا پنج سال می باشد. الاکلنگی های تولید شده در این مجموع دارای استاندارد های مخصوص بوده و در ارتفاع مناسب تولید شده تا حداکثر ایمنی را برای کودکان فراهم آورد. الا کلنگ های تولیدی در این مجموعه را میتوان در مهد کودک ها ، مراکز آموزشی و حتی منازل شخصی برای کودکان فراهم کرد تا در فضایی امن و نزدیک خانواده از این بازی جذاب بهره مند گردند. همچنین این مجموعه آماده عقد قرار داد و همکاری با سایر ارگان ها و مراکز دولتی و خصوصی می باشد . برای اطلاعات بیشتر می توانید توسط شماره های درج شده در سایت با مشاورین ما در آکو پارک تماس بگیرید.

انواع الاکلنگ کودک

خرید الاکلنگ مهد کودک

الاکلنگ مهد کودک و یا راکر کودک یکی از پر فروش ترین وسایل بازی کودکان و در عین حال جذاب و محبوب در بین بچه ها، در خانه بازی و مهد کودک باشد. الاکلنگ و راکر پلاستیکی، به علت محکم و ایمن بودن، حجم کم و سبکی، به راحتی می تواند به منظور بازی و تفریح کودکان در خانه و یا مهدکودک ها مورد استفاده قرار گیرد. شیب ملایم و شکل فانتزی و زیبای این لوازم بازی برای بیشتر کودکان قابلیت استفاده و کاربرد را دارد. رنگ های متنوع، شاد این مدل از تجهیزات مهد کودک ها، مورد نظر و پسند بچه ها قرار می گیرد.

الاکلنگ پلی اتیلن مهد کودک

الاکلنگ مهد کودک پلی اتیلن بسیار راحت و ایمن است و یکی از وسایل بازی مهد کودک و خانه بازی می باشد. رنگ های بکار رفته در تجهیزات مهد کودک کاملا متنوع بوده و مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی دارد. این الاکلنگ و راکر پلی اتیلن کودک قیمت مقرون به صرفه ای دارد.
استفاده از الاکلنگ پلاستیکی، علاوه بر ایجاد حس شادی و خوشحالی، رشد شخصیتی و مهارت های مهم اجتماعی را برای کودک با خود به همراه دارد. به طور کلی، برآورده ساختن نیازهای متفاوت و گوناگون کودک، یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در هر سنی محسوب می شود. چرا که این امر در ارتقای مهارت و توانایی ها کودک برای آماده شدن به منظور زندگی آینده خود تاثیر بسزایی دارد. نیاز به اسباب بازی و بازی، از جمله نیازهای تاثیر گذار و حائز اهمیت کودکان به شمار می رود.

فواید بازی برای کودکان

 • بازی ، موجب رشد و پیشرفت مهارت‌های گوناگون کودکان می‌شود.
 • کودک از طریق بازی انرژی درونی خود را تخلیه می‌کند.
 • بازی ، فرصت‌های زیادی برای یادگیری کودکان فراهم می‌آورد.
 • بازی ، راهی برای غلبه بر احساسات و هیجانات شدید عاطفی است.
 • کودک از طریق بازی بسیاری از مفاهیم گوناگون را می‌آموزد.
 • بازی ، موجب پرورش زبان و مهارت‌های کلامی کودکان می‌شود.
 • کودکان از طریق بازی با ارزش‌های اخلاقی آشنا می‌شوند.
 • بازی ، موجب رشد سالم و سلامت روانی کودک می‌شود.
 • بازی ، امکانی برای کشف پدیده‌های ناشناخته توسط کودک را فراهم می‌آورد.
 • کودکان نظم و قانون حاکم بر زندگی اجتماعی را از طریق بازی یاد می‌گیرند.
 • بازی روح سازگاری ، تفاهم و همدلی را در کودکان رشد و پرورش می‌دهد.

قیمت الاکلنگ پلاستیکی کودک

الاکلنگ بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز و نوستالژیک برای همه ما می باشد و همه تجربه بازی با آن را در کودکی داشته ایم. کارخانه تولید تجهیزات مهد کودک آکو پارک اقدام به تولید و فروش الاکلنگ مهد کودک پلی اتیلن در سراسر کشود  نموده است.

مرکز فروش الاکلنگ مهد کودک