برج نوری تلسکوپی 

برج نوری  تلسکوپی دارای هد گرد و دایره ای شکل  بوده و برای نور افشانی 360 درجه مناسب است. هدف از نصب برج های نوری تلسکوپی نور پردازی برای مکان های پر رفت و آمد و بسیار بزرگ می باشد. و در مکان هایی کاربرد دارد که نور افشانی محیطی و گسترده مد نظر باشد. برج نوری تلسکوپی در ارتفاعات بین 6 الی 70 متر تولید می شود. این سازه نوری بدنه ای تمام فلز از جنس فولاد ST37  دارد که به روش گالوانیزه گرم پوشش داده شده است. برج نوری تلسکوپی قابلیت نصب 4 الی 30 عدد پروژکتور را دارا می باشد. پروژکتور های برج نوری تلسکوپی نور را بدون ایجاد سایه و خیرگی به محیط اطراف منتشر می کند. 

کاربرد های برج نوری تلسکوپی 

از برج نوری تلسکوپی در استادیوم ها، بزرگرا ه ها، هتل ها، نمایشگاه ها، استراحتگاه ها، ساخت و ساز های بزرگ و بطور کلی در مکان هایی که نیاز به  نور پردازی گسترده دارند استفاده می شود. برچ روشنایی تلسکوپی علاوه بر نورپردازی نقش مهمی در زیباسازی چهره شهر ایفا می کند.

مزایای استفاده از برج نوری تلسکوپی

  1. برج های نوری تلسکوپی دارای مزایای زیادی می باشند که در این مطلب به مواردی از ان ها اشاره می کنیم:
  2. ایجاد روشنایی گسترده در محیط های بزرگ و پر رفت و آمد.
  3. ایجاد حس امنیت در تاریکی
  4. مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی و در شرایط آب و هوایی مختلف 
  5. مقاومت در برابر زلزله و بلایای طبیعی و...

انواع برج نوری تلسکوپی

برج نوری سبد ثابت

برج نوری سبد ثابت در جهت نورپردازی محوطه های وسیع مورد استفاده قرار می گیرد. در برج نوری سبد ثابت هد برج نوری قابلیت حرکت و جا به جایی ندارد و به سبد بالای برج متصل می باشد. برج نوری سبد ثابت در دو مدل نردبان دارو بدون نردبان تولید می شود. در مدل نردبان دار بر روی برج نوری نردبان مخصوصی تعبیه شده است که دارای جانپناه است و اپراتور می تواند به کمک آن به بالای برج رفته و در آنجا مستقر شود و به عملیات تعمیر و نگهداری از برج نوری بپردازد. در مدل بدون نردبان اپراتور به کمک جرثقیل و یا بالابر به ارتفاعات دسترسی پیدا می کند. 

برج نوری سبد متحرک 

در برج نوری سبد متحرک بر خلاف برج نوری ثابت فریم پروژکتورها قابلیت حرکت در امتداد محور عمودی سازه را دارا می باشد. حرکت هد برج نوری به سمت بالا و پایین موجب سهولت در عملیات تعمیر و نگهداری از برج نوری می شود. برج نوری سبد متحرک در دو مدل دستی و برقی تولید می شود. در مدل دستی هد برج نوری با کمک نیروی انسانی جا به جا می شود. در مدل برقی جابه جایی هد برج نوری توسط نیروی الکتریکی انجام می شود.

 

شما می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری برج نوری تلسکوپی را از مجموعه آکوپارک خریداری نمایید.

مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی، بادوام و مستحکم، قیمت مناسب و مقرون به صرفه و....

گالوانیزه گرم

برج نوری تلسکوپی با سبد ثابت و برج نوری تلسکوپی با سبد متحرک

تعداد بازديد : 315
نظرات كاربران :