بشکه ترافیکی

شرکت آکو پارک با سال ها سابقه در خشان در زمینه تولید انواع مبلمان و تجهیزات شهری از برترین تولید کنندگان محصولات وتجهیزات ترافیک شهری در سراسر کشور می باشد. آکو پارک با تولید بهترین بشکه ترافیکی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد، لذا آکو پارک برای آشنایی هرچه بهتر شما عزیزان با بشکه ترافیکی و انواع آن مطالبی در این خصوص ارائه داده است ، امید است مفید و مورد توجه واقع شود.همچنین شما مشتریان گرامی می توانید برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما در آکو پارک تماس حاصل نمایید.

بشکه ترافیکی چیست

بشکه ترافیکی یکی دیگر از انواع تجهیزات ترافیکی-ایمنی میباشد که از جنس پلی اتیلن( PE) یا پی وی سیPVC  (ساخته شده است. بشکه ترافیکی در بین انواع جداکننده های ترافیکی  یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین آنها محسوب میشودو جهت هشدار به رانندگان در جاده ها استفاده میگردد. جنس پلی اتیلن بشکه ترافیکی باعث میشود تا هنگام برخورد خودرو به آن، خودرو متحمل کمترین آسیب شود. همچنین باعث میگردد تا بشکه ی ترافیکی در برابر تغییرات شدید جوی مانند دمای بالا یا دمای پایین مقاوم باشد. گاهی درون بشکه را از شن یا ماسه پر میکنند تا بشکه سنگین شود و خاصیت ضربه گیری بیشتری داشته باشد. بشکه ترافیکی جایگزینی مناسب برای موانع بتونی محسوب میشود.

انواع بشکه های ترافیکی

بشکه های ترافیکی را میتوان بر اساس وزن ، جنس یا شکل ظاهری آنها تقسیم بندی کرد.  همانطور که اشاره شد بشکه های ترافیکی از نظر جنس میتوانند پلی اتیلن یا پی وی سی باشند. در هر دو مورد بشکه ترافیکی دارای انعطاف بالایی است.                                  
  بشکه های ترافیکی بر اساس ظاهر به دو شکل مخروطی و استوانه ای تقسیم بندی میشوند. که در ادامه به توضیح مشخصات هرکدام می پردازیم:
•    بشکه ترافیکی مخروطی : قطر این بشکه در قسمت پایین بیشتر از قسمت بالایی آن است و شکل مخروطی ناشی از همین اختلاف قطر است. رنگ درب این بشکه‌ها معمولا با رنگ بدنه بشکه متفاوت و به رنگ مشکی ساخته میشوند
•    بشکه ترافیکی استوانه : ضخامت بدنه ی این بشکه نسبت به نوع مخروطی کمتر است در نتیجه وزن کمتری دارد. قطر بالا و پایین بشکه های استوانه ای یکسان هستند و درب آنها همرنگ خود بشکه است.
در هر دو حالت بر روی بدنه ی بشکه ی ترافیکی شبرنگ‌های مشکی و زرد وجود دارد.