چشم گربه ای ترافیکی دو طرفه

آکو پارک از برترین تولیدکنندگان تجهیزات ومبلمان شهری در سراسر کشور می باشد؛ این مجموعه با بهره گیری دستگاه ها و فناوری های مدرن و با کیفیت و بکار گیری پرسنلی مجرب تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین  چشم گربه ای ترافیکیدو طرفه می باشد. در ادامه برای آشنایی بهتر با این محصول آکو پارک با ما همراه باشید؛ همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با برقراری تماس توسط شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در آکو پارک تماس حاص نمایید.

چشم گربه ای ترافیکی دو طرفه چیست

چشم گربه ای ترافیکی دو طرفه تولیدی شرکت آکو پارک نمونه دیگری از انواع چشم گربه ای ترافیکی است که با استفاده از نگین های پلی کربنات که در دو طرف آن قرار دارد قادر است نور ماشین ها را منعکس کرده و همین امر باعث افزایش دید کاربر و ایجاد مسیریابی مناسب برای رانندگان در شرایط نامساعد جوی مانند هوای بارانی، مه و تاریکی می شود.
 

انواع چشم گربه ای دو طرفه

چشم گربه  ای ترافیکی دو طرفه در دو جنس فلزی و پلاستیکی عرضه می شود که چشم گربه ای فلزی دو طرفه از جنس فلز ساخته شده و بهترین گزینه برای پیشگیری از خواب آلودگی رانندگان و خطرات و سوانح جاده ای است. با بدنه ABS قابلیت تحمل فشار تا چندین تن را نیز دارد.

چشم گربه ای دو طرفه، چشم گربه ای ترافیکی، چشم گربه ای آلومینیومی

نصب چشم گربه ای دو طرفه

نحوه نصب چشم گربه ای ترافیکی دو طرفه آسان بوده و توسط چسب اپوکسی دو جزئی محکم به زمین می چسبد. وزن این محصول حدود 90 گرم است و دارای نگین های پلی کربنات در دو طرف می باشد. ابعاد چشم گربه ای ترافیکی دو طرفه 100*100*18 میلیمتر است و دارای گارانتی می باشد.