کفپوش گرانولی پایه دار

کفپوش گرانولی برا پوشش کف سالن های ورزشی و پارک ها مناسب می باشد. این مدل کفپوش ها بسیار با دوام بوده و برای استفاده در باشگاه های ورزشی بسیار مناسب می باشند.  قیمت مناسب و دوام بالا از بهترن امتیاز های کفپوش گرانولی است. این کفپوش های گرانولی در ابعاد مناسب 1 در 1متر و ضخامت های 20 و25 و 30 و 45 میل تولید گشته و برای انواع فضاهای ورزشی و صنعتی بسیار مناسب می باشد.

کفپوش گرانولی پایه دار چیست

کفپوش گرانولی پایه دار نوعی از کفپوش های گرانولی با ضخامت مختلف برای پارک و فضای باز و تمام شرایط آب‌وهوایی تولید و عرضه می‌ شود. این کفپوش در زیر خود داراس برجستگی هایی می باشد که سطح ایمنی این کفپوش برای زمین ‌بازی کودکان و پارک نسبت به کفپوش گرانولی تایل و درجاریز بیشتر است.

مزایای کفپوش گرانولی پایه دار

این کفپوش نگهداری و مراقب خاصی نیاز نداشته وبا جارو زدن تمیز می‌شود. قیمت مناسب و نصب و ایمنی این کفپوش آن را برای استفاده برای زمین‌بازی کودکان و پارک در تمام طول سال ایده‌آل ساخته است.
مکان‌هایی که از این کفپوش می ‌توان استفاده کرد شامل زمین‌بازی کودکان، مدارس، حیاط خانه، پاسیو، دیوار صخره‌نوردی، پارک‌های اسکیت بورد و کف سالن‌های تیراندازی می‌باشد. این کفپوش با داشتن پایه شانه تخم مرغی تخلیه آب باران را از سطح زمین‌بازی فراهم می‌کند.
کفپوش گرانولی پایه دار در رنگ‌بندی، ابعاد و ضخامت متنوع تولید می‌شود. نصب و اجرای این نوع کفپوش نیز به‌راحتی نصب کفپوش پازلی است و به دلیل سنگین بودن هر تایل کفپوش نیاز به چسباندن آن به سطح زیرین نیست و با قراردادن آن‌ها کنار هم می‌توانید نصب و اجرا کنید.

ضربه گیری

یکی از مهمترین دلایل استفاده از کفپوش گرانولی پایه دار در فضای باز کودکان ضربه گیری و حفظ ایمنی بالای این محصول میباشد که باعث کاهش آسیب دیدگی تا 80 درصد می شود.

نصب آسان

کفپوش گرانولی پایه دار به سادگی با کنار هم چیدن ورق های کفپوش قابل نصب است و نیازی به استفاده از چسب نیست که این ویژگی باعث ایجاد محیطی سالم و بهداشتی برای کودکان می باشد چرا که دیگرباعث بروز حساسیت های گوناگون در اثر استفاده از چسب برای کودکان نمی شود .

مقاوم و سازگار با محیط زیست

کفپوش گرانولی پایه دار دارای طول عمر بالای می باشد و شما پس از نصب این کفپوش تا چند سال نیازی به تعویض و بازسازی کفپوش ندارید. کفپوش گرانولی پایه دار کاملا سازگار با محیط زیست است چرا که ما با استفاده از لاستیک خورد شده در این کفپوش از رها سازی مقدار زیادی از لاستیک در طبیعت از آلودگی هرچه بیشتر محیط زیست پیشگیری می کنیم.

استفاده در تمام فصل های سال

با توجه به ضد آب بودن کفپوش گرانولی پایه دار چند دقیقه پس از باران های شدید می توانیم شاهد لذت بردن کودکان عزیزمان از بازی بر روی این کفپوش باشیم.

تنوع در رنگبندی

تولید کفپوش گرانولی پایه دار در بیش از بیست رنگ مختلف طبیعی با کیفت و با مقاومت بالا انجام می شود.