پایه دوربین

پایه دوربین از ضروری ترین تجهیزات ترافیکی است که در جهت کنترل ترافیک و نظارت بر جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با نام هایی همچون دکل دوربین نظارتی، دکل دوربین ترافیکی، دکل دوربین امنیتی، پایه دوربین اسپید دام، پایه دوربین نظارتی – ترافیکی و... در بازار شناخته می شود. پایه دوربین در انواع مختلفی طراحی و تولید می شود. در فضاهای شهری جهت نصب دوربین های ترافیکی از انواع پایه استفاده می شود. فرم و شکل پایه ها بسته به محل قرار گیری دوربین و نوع دوربین متفاوت می باشد. پایه دوربین ترافیکی از لحاظ نوع استقرار به دو دسته عمودی و ال مانند تقسیم می شود.

ساخت پایه دوربین

پایه دوربین با بهر گیری از جدید ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا طراحی و تولید می شود. در تولید این محصول از ورق فولاد ST37 استفاده شده است. سطح خارجی پایه دوربین به روش گالوانیزه گرم پوشش داده شده است. گالوانیزه گرم نوعی گالوانیزه است که در آن ورق آهن و فولاد با غوطه ور شدن در حمام روی مذاب در دمای 449 درجه سانتی گراد پوشش داده می شود. پوشش گالوانیزه گرم از بدنه پایه دوربین در برابر رطوبت محافظت می کند و مانع از زنگ زدگی و خوردگی آن می شود. 

مزایا پایه دوربین

  • امنیت جاده های اصلی و فرعی را تامین می کند.
  • از تخلفات رانندگی حادثه ساز جلوگیری می کند.
  • موجب ثبت و ضبط وقایع و بازیابی آنها در مواقع ضروری می شود.
  • موب بهبود وضعیت امداد رسانی در تصادفات جاده ای می شود.
  • به صورت اتوماتیک جرائم رانندگی را ثبت می کند.
پایه دوربین

انواع پایه دوربین

پایه دوربین در انواع مختلفی تولید می شود که در بخش زیر به توضیح هر یک از آنها می پردازیم:

پایه دوربین لوله ای

پایه دوربین لوله ای دارای سطح مقطع گرد و دایره ای شکل می باشد. این محصول در جهت نصب دوربین های مدار بسته در ارتفاعات کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد.

پایه دوربین چند وجهی

پایه دوربین چند وجهی دارای شکل چند وجهی است. این محصول به منظور نصب دوربین های مدار بسته در ارتفاعات متوسط تا بلند کاربرد دارد.

پایه دوربین مخابراتی

پایه دوربین مخابراتی دارای ارتفاع بلندی است. این پایه ها برای نصب دوربین های مدار بسته در مناطق وسیع مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی پایه دوربین

  1. در برابر رطوبت مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی نمی شود.
  2. هزینه تعمیر و نگهداری پایینی دارد.
  3. در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت بالایی دارد.
  4. بادوام بوده و از طول عمر زیادی برخوردار است.
  5. به سهولت قابل نصب و اجرا می باشد.

فروش پایه دوربین 

امروزه مراکز بسیاری در کشور هستند که در زمینه فروش انواع تجهیزات شهری به ویژه پایه دوربین فعالیت می کنند. شرکت آکوپارک از جمله بزرگترین و معتبرترین مراکزی است که با یک دهه سابقه درخشان در زمینه فروش انواع پایه دوربین فعالیت می کند. این مجموعه پایه دوربین را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به مشتریان عزیز عرضه می دارد. مجموعه آکوپارک تخفیفات باورنکردنی را برای مشتریان عزیزی که پایه دوربین را به صورت عمده خریداری نمایند در نظر گرفته است. شما عزیزان می توانید با خرید عمده پایه دوربین شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوید. جهت خرید کافیست با تیم فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

خرید پایه دوربین

خرید پایه دوربین از مجموعه آکوپارک به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. خرید آنلاین امروزه به یکی از روش های رایج خرید تبدیل شده است. در خرید آنلاین شما می توانید انواع پایه دوربین را مشاهده و از مشخصات هر یک مطلع شوید و در نهایت محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. مشتریان عزیزی که قصد خرید به صورت حضوری دارند می توانند به نشانی درج شده در سایت مراجعه نمایند.

نکات مهم در هنگام خرید پایه دربین

در هنگام خرید پایه دوربین باید به چند نکته مهم توجه شود تا محصول خریداری شده کارایی لازم را داشته باشد. این نکات عبارتند از:
ارتفاع پایه: ارتفاع پایه دوربین باید به اندازه کافی باشد تا بتوان دوربین را در ارتفاع دلخواه نصب کرد.
جنس پایه: پایه دوربین باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند در برابرعوامل محیطی مختلف مقاومت نماید.
سهولت در حمل و جا به جایی: در هنگام خرید پایه دوربین باید پایه ای انتخاب شود که به راحتی قابل حمل و جا به جایی باشد.
وزن پایه: وزن پایه باید به اندازه کافی باشد تا پایداری دوربین  بر روی آن تضمین شود.  

قیمت پایه دوربین

امروزه با توجه به نوسانات بازار ارز نمی توان نرخ ثابت و معینی را برای پایه دوربین در نظر گرفت. در رابطه با قیمت پایه دوربین باید گفت این محصول با توجه به عوامل تاثیرگذار زیادی از قبیل ارتفاع، نوع پوشش، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، نوع طراحی، تعداد سفارش و... قیمت گذاری می شود. مجموعه آکوپارک پایه دوربین را در مقایسه با سایر مراکز ارائه دهنده این محصول در ارزانترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می دارد. شما متقاضیان عزیز می توانید جهت دریافت لیست قیمت انواع پایه دوربین با همکاران ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

خیابان ها، اتوبان ها، مراکز خرید، کارخانجات، بیمارستان ها و...

پایه دوربین لوله ای و پایه دوربین چند وجهی

بله مجموعه آکوپارک پایه دوربین را هم به صورت عمده و هم به تکی به مشتریان عزیز عرضه می دارد.

شما می توانید با تیم فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

پایه دوربین با توجه به نوع جوشکاری، نوع مونتاژ، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، تعداد سفارش و... قیمت گذاری می شود.

بله مجموعه آکوپارک پایه دوربین را به سراسر کشور ارسال می کند.

شما مشتریان عزیز می توانید با خرید عمده پایه دوربین شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوید.

شما مشتریان عزیز می توانید پایه دوربین را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از این گروه خریداری نمایید.

تعداد بازديد : 257
نظرات كاربران :