نمونه پایه چراغ پارکی و خیابانی

پایه چراغ خیابانی
پایه چراغ های پارکی و خیابانی نقش مهمی در روشنایی پارک ها؛ تفریح گاه ها و بزرگراه ها دارند و امری ضروری و مهم است. امروزه زیبا سازی و روشنایی پارک و خیابان ها جهت سهولت در رفت آمد شهروندان نقش به سزایی دارد. بنابراین در طراحی و ساخت تغیرات شهری تلاش گردیده که با توجه به اهمیت شهروندان به روشنایی معابر و علاوه بر رفع نیاز های شهروندان به زیبا سازی و نور پردازی شرکت آکو پارک طرح هایی مختلف و متنوعی را جهت پایه های پارکی طرح نموده است.
با توجه به مساحت محیط پایه های پارکی 2 تا 4 متر تولید شوند که ارتفاع آن ها به نیاز مشتری قابل تغیر است پایه چراغ پارکی با پوشش رنگ پودری الکتروستاتیک کوره ایی و ساخته شدن از ورق آهن ارتفاعات مختلف و آلومینیوم می باشد. امروزه با توجه به توسعه شهرها و نیاز مردم شهروندان جهت نور پردازی شهر و روستاها شرکت های مهندسی و طراحی اجرا فضای سبز اقدام به تولید پایه چراغ ها در ارتفاع و اشکال و ابعاد مختلف نموده اند که با توجه به محیط و فضای قرار گیری می توان اندازه ها و ارتفاع ها را تغیر داد. این پایه ها با دستک ها و کنسول های متنوع قابل اجرا جهت پارک ها و مراکز تفریحی و تجاری و معابر داخل و خارج شهر ها می باشد. که با پوشش دهی رنگ های کوره ایی و گالوانیزه با تنوع رنگ و طرح جذابیت های خاص خود را دارد.

پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ خیابانی یا پایه چراغ روشنایی به آن دسته از پایه چراغ هایی گفته می شود که در جهت تامین روشنایی محوطه هایی همچون خیابان ها، بزرگراه ها، پل ها، باغ ها و... مورد استفاده قرار می گیرد. این پایه چراغ ها در ارتفاعات مختلفی همچون 6، 9، 12 و... تولید می شوند. پایه چراغ شهری از ورق فولاد ST37 ساخته می شود. بدنه فلزی این پایه چراغ ها به منظور جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی به روش گالوانیزه گرم پوشش داده می شود. در قسمت بالای پایه چراغ خیابانی دستک هایی قرار دارد که محل نصب سرچراغی می باشد. در این پایه چراغ ها می توان از انواع سرچراغی همچون لاک پشتی، ال ای دی و... استفاده کرد.
آکوپارک
 
 
انواع پایه چراغ خیابانی
نوع لوله ای چند وجهی 
جنس فولاد ST37 فولاد ST37
مونتاژ تلسکوپی اورلپ
پوشش گالوانیزه گرم یا رنگ صنعتی گالوانیزه گرم یا رنگ صنعتی
سطح مقطع گرد چند وجهی
ارتفاع 3 الی 15 متر 3 الی 15 متر
 

مدل های پایه چراغ خیابانی 

پایه چراغ خیابانی از لحاظ شکل ظاهری به دو دسته ساده و دکوراتیو تقسیم می شود. پایه چراغ خیابانی دکوراتیو یا پایه چراغ خیابانی فانتزی در طرح های زیبا و منحصر به فرد تولید می شود. در ساخت این پایه چراغ ها از تکه های آلومینیومی همچون گلدانی، مبله، النگویی، موشکی، سرنیزه و..  استفاده می شود. استفاده از قطعات آلومینیومی در ساخت این پایه چراغ ها به جذابیت و زیبایی محصول می افزاید. پایه چراغ خیابانی ساده برخلاف پایه چراغ خیابانی دکورایتو فاقد هر گونه طرح و دکور خاصی است. این پایه چراغ ها در اشکال ساده و زیبا تولید می شوند و به نسبت پایه چراغ های دکوراتیو قیمت کمتری دارند.

تولید پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ خیابانی سیستم روشنایی شهری است که در جهت تامین نور مورد نیاز محوطه هایی با عرض کم و طول زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا طراحی و تولید می شود. در تولید پایه چراغ خیابانی تمامی استانداردهای روز دنیا رعایت می شود تا محصولی مناسب و با کیفیت تولید و روانه بازار گردد. پایه چراغ خیابانی از ورق فولاد ST37 ساخته می شود. در تولید پایه چراغ های خیابانی ابتدا ورق فولادی مطابق با طرح مورد نظر و با استفاده از دستگاه گیوتین برش داده می شود. سپس قطعات برش داده شده با استفاده از دستگاه بریک خم می شوند. در مرحله بعد نقاط مشخص شده بر روی بدنه پایه چراغ را به کمک دستگاه جوش میگ مگ به منظور ایجاد اتصال جوش می دهند. در مرحله بعد با جوش زیر پودری اتصال دو لبه پایه چراغ انجام می شود و در نهایت محصول تولید شده برای ایجاد پوشش به واحد گالوانیزه گرم منتقل می شود. 

انواع پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ خیابانی لوله ای

پایه چراغ خیابانی لوله ای از قطعات 6 متری ساخته شده است که به صورت تلسکوپی به داخل یکدیگر می روند و توسط دستگاه جوش به یکدیگر متصل می شوند. تمامی اتصالات پایه چراغ لوله ای در کارخانه انجام می شود بنابراین حمل و جا به جایی پایه هایی با ارتفاع بیش از 15 متر عملا غیر ممکن است. این پایه چراغ ها دارای سطح مقطع گرد و دایره ای شکل می باشند که شبیه به لوله است. پایه چراغ خیابانی لوله ای در ارتفاعات بین 3 الی 15 متر تولید می شود. این پایه چراغ ها به دو روش گالوانیزه گرم و یا رنگ صنعتی پوشش داده می شوند. پوشش گالوانیزه گرم به نسبت پوشش رنگ صنعتی از قیمت بالاتری برخوردار است.

پایه چراغ خیابانی چند وجهی

پایه چراغ خیابانی چند وجهی دارای سطح مقطع چند وجهی است. این پایه چراغ ها در اشکال گوناگونی طراحی و تولید می شوند. پایه چراغ خیابانی چند وجهی از قطعات 6 متری ساخته می شود که به صورت اورلپی به یکدیگر متصل می شوند. این پایه چراغ ها قابلیت تعبیه دریچه دسترسی به همراه صفحه فیوز ترمینال را دارا می باشند. پایه چراغ خیابانی چند وجهی را می توان برای کاربردهای خاص به همراه بلندگو، پرچم، دوربین و...طراحی و تولید کرد.

پایه چراغ خیابانی شهری

روشنایی و نورپردازی فضای شهری از اهمیت زیادی برخوردار است. پایه چراغ خیابانی شهری سیستم روشنایی شهری است که در جهت تامین نور مورد نیاز محوطه هایی با عرض کم و طول زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیزات در ارتفاعات مختلفی تولید می شوند. پایه چراغ های خیابانی پایه بلند در جهت روشنایی خیابان ها، بزرگراه ها، اتوبان ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. این پایه چراغ ها علاوه بر روشنایی نقش مهمی در تامین امنیت فضای شهری در شب ایفا می کنند. 

 
نمونه پایه چراغ پارکی و خیابانی

قطعات پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ خیابانی از قطعات مختلفی تشکیل شده است که در این بخش به معرفی برخی از آنها می پردازیم:
 1. بیس پلیت که به صورت مربع یا دایره شکل بوده و در اطراف آنها سوراخ هایی قرار دارد که محل قرار گیری بولت های فونداسیون می باشد.
 2. لچکی که اتصال بیس پلیت به بدنه پایه را تقویت می کند و در لرزش ها و باد شدید باعث حفاظت و مقاومت پایه می شود.
 3. براکت که در بالای پایه چراغ نصب می شود تا سرچراغ به انتهای آن متصل شود.
 4. چراغ های به کاربرده شده بسته به ارتفاع پایه، نوع پایه، نوع پروژه، لوکس نوری مورد نیاز و شرایط آب و هوایی متفاوت می باشد. به هیمن جهت انواع چراغ های ساده، حبابی  و  LED را می توان بر روی این پایه به کاربرد. 

نصب پایه چراغ خیابانی

نصب پایه چراغ خیابانی امری بسیار مهم و حساس است که باید توسط نصابان مجرب صورت گیرد. پایه چراغ خیابانی نیز همانند سایر سیستم های روشنایی شهری برای نصب نیاز به فونداسیون دارد. فونداسیون در واقع همان بخشی است که پایه چراغ در آن قرار می گیرد. فونداسیون پایه چراغ خیابانی به دو روش آماده و یا ریختگی اجرا می شود. ابعاد و اندازه فونداسیون پایه چراغ خیابانی با توجه به ارتفاع، جنس خاک محل نصب، میزان باد خیز بودن منطقه و... تعیین می شود. بعد از اجرای فونداسیون قطعات سازنده پایه چراغ خیابانی در هم تیفور می شوند. به پرس کردن و درهم کردن قطعات در یکدیگر تیفور کردن می گویند. در مرحله بعد سازه به کمک جرثقیل بر پا شده و بر روی بولت ها قرار می گیرد و بولت ها به بیس پلیت مهره می شوند.

ویژگی پایه چراغ خیابانی

 • در برابر رطوبت مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی نمی شود.
 • به سهولت قابل نصب و اجرا می باشد.
 • از تنوع زیادی در طرح و مدل برخوردار است.
 • در مقابل ضربات و صدمات احتمالی مقاوم می باشد.
 • بادوام بوده و طول عمر زیادی دارد.
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد.

فروش پایه چراغ خیابانی

امروزه فروشگاه های بسیاری در کشور وجود دارند که در زمینه فروش انواع پایه چراغ خیابانی فعالیت می کنند. مجموعه آکوپارک یکی از بهترین و معتبرترین مراکز فعال در زمینه فروش پایه چراغ خیابانی در کشور است. این مجموعه پایه چراغ خیابانی را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به مشتریان عزیز عرضه می کند. مجموعه آکوپارک تخفیفات باورنکردنی را برای مشتریان عزیزی که پایه چراغ خیابانی را به صورت عمده خریداری نمایند در نظر گرفته است. شما مشتریان عزیز می توانید با خرید عمده پایه چراغ خیابانی شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوید. جهت خرید کافیست با تیم فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

خرید پایه چراغ خیابانی

خرید پایه چراغ خیابانی از مجموعه آکوپارک به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. خرید آنلاین از مزایای بسیاری برخوردار است که از مهم ترین آن می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه اشاره کرد. در خرید آنلاین شما می توانید بدون نیاز به خارج شدن از منزل انواع پایه چراغ خیابانی را مشاهده و با یکدیگر مقایسه نمایید و در نهایت محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. مشتریان عزیزی که قصد خرید به صورت حضوری دارند می توانند به نشانی درج شده در صفحه ارتباط با ما مراجعه نمایند.

قیمت پایه چراغ خیابانی

قیمت پایه چراغ خیابانی تحت تاثیر عوامل متعددی است که این عوامل عبارتند از:
 •  نوع مونتاژ
 • جنس ورق
 • ضخامت ورق مورد استفاده
 • نوع پوشش
 • تعداد سفارش
 • ارتفاع پایه
 • و...
مجموعه آکوپارک یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکزی است که با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع مبلمان شهری به ویژه پایه چراغ پارکی و خیابانی فعالیت می کند. این مجموعه پایه چراغ خیابانی را به نسبت سایر مراکز ارائه دهنده این محصول در ارزانترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می کند. شما متقاضیان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش و قیمت محصول می توانید با تیم فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در صفحه ارتباط با ماتماس حاصل نمایید.
پایه چراغ پارکی و خیابانی

پایه چراغ پارکی و خیابانی

قیمت پایه چراغ پارکی و خیابانی

قیمت پایه چراغ پارکی و خیابانی

نمونه پایه چراغ پارکی و خیابانی

نمونه پایه چراغ پارکی و خیابانی

پایه چراغ باغی

پایه چراغ باغی

قیمت پایه چراغ خیابانی

قیمت پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ پارکی ارزان

پایه چراغ پارکی ارزان

لیست قیمت پایه چراغ خیابانی

لیست قیمت پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ خیابانی 9 متری

پایه چراغ خیابانی 9 متری

پایه چراغ لوله ای

پایه چراغ لوله ای

قیمت پایه چراغ پارکی ارزان

قیمت پایه چراغ پارکی ارزان

پایه چراغ کوتاه

پایه چراغ کوتاه

پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ خیابانی

ساخت پایه چراغ پارکی

ساخت پایه چراغ پارکی

پایه چراغ خیابانی دکوراتیو

پایه چراغ خیابانی دکوراتیو

پایه چراغ خیابانی گالوانیزه

پایه چراغ خیابانی گالوانیزه

پایه چراغ خیابانی قیمت

پایه چراغ خیابانی قیمت

طراحی پایه چراغ خیابانی

طراحی پایه چراغ خیابانی

مشخصات فنی پایه چراغ خیابانی

مشخصات فنی پایه چراغ خیابانی

دو دسته ساده و دکوراتیو

پایه چراغ خیابانی در ارتفاعات مختلف همچون 6 متر، 9 متر، 12 متر و... قابل تولید می باشد.

پایه چراغ خیابانی با استفاده از مواد مرغوب و مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می شود و در بالاترین کیفیت توسط مجموعه آکوپارک به فروش می رسد.

شما می توانید پایه چراغ خیابانی را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری از مجموعه آکوپارک خریداری نمایید.

بله مجموعه آکوپارک پایه چراغ خیابانی را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به مشتریان عزیز عرضه می کند.

شما مشتریان عزیز می توانید با خرید عمده پایه چراغ خیابانی شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوید.

بله مجموعه آکوپارک پایه چراغ خیابانی را به سراسر کشور ارسال می کند.

ضد ضربه، ضد زنگ زدگی، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، با دوام و مستحکم

پایه چراغ خیابانی لوله ای _ پایه چراغ خیابانی چند وجهی

پایه چراغ خیابانی از جنس ورق فولاد ST37 می باشد.

پایه چراغ خیابانی براساس نوع طراحی، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، نوع پوشش، تعداد سفارش و... قیمت گذاری می شود.

تعداد بازديد : 4035
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 2
مریم امینی
|
1402/05/03 - 00:46
0
1
قیمت پایه چراغ خیابانی چنده؟
پاسخ ها
گروه آکوپارک
|
1402/05/03 - 09:50
قیمت پایه چراغ خیابانی با توجه به ارتفاع، نوع پوشش، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، نوع طراحی و... تعیین می شود.
نظرات كاربران :