ایستگاه اتوبوس

ایستگاه اتوبوس فضایی مشخص است در معابر که برای توقف کوتاه مدت اتوبوس به منظور پیاده و سوار کردن مسافران طراحی و اختصاص داده می‌شود. ساخت ایستگاه اتوبوس شهری دارای اهمیت بسیار زیادی هستند که در زیبایی و سیمای شهر نقش بسیار مهمی ایفا میکنند که علاوه بر زیبایی باید استانداردهایی در ساخت ایستگاه اتوبوس مورد توجه گیرد داد تا راحتی را برای اوقات کوتاهی که شهروندان در آن در انتظار هستند به ارمغان بیاورد. از این رو شرکت آکو پارک به طراحی و ساخت ایستگاه اتوبوس در طرح ها و شکل های متنوع علاوه بر رعایت کردن استاندارد های لازم در ساخت آنها از رنگ ها و طرح های زیبایی نیز استفاده کرده که باعث زیبایی و چشم نوازی سیمای شهر میشود. ساخت ایستگاه اتوبوس مطابق با استاندارد های جهانی و در بروزترین های طرح های دنیا با دوام و کیفیت بسیار بالا و با قیمت مناسب طراحی و تولید می شوند.

طراحی ایستگاه اتوبوس

ایستگاه های اتوبوس آکو پارک در طرح ها و مدل های  مختلفی تولید شده اند. ساخت ایستگاه اتوبوس شهری بسته به نوع فضای شهری، نوع متریال استفاده شده و امکانات ایستگاه متفاوت می باشند. ایستگاه اتوبوس شهری سهم بسزایی در استفاده افراد از وسایل نقلیه عمومی را دارد به این دلیل که هر چه راحتی در این ایستگاه ها بیشتر باشد افراد تمایل به صرف زمان خود در این ایستگاه ها و در نتیجه استفاده از اتوبوس های شهری را پیدا میکنند. امروزه به دلیل تراکم جمعیت در شهرها و افزایش تردد در سطح آنها، استفاده از اتوبوس عمومی به یک الزام تبدیل شده است و طراحی ایستگاه اتوبوس برای آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

جدید ترین مدل ایستگاه اتوبوس

ایستگاه اتوبوس یکی از پرکاربردترین المان های شهری است که در جهت توقف کردن اتوبوس به منظور پیاده و سوار کردن مسافرین مورد استفاده قرار می گیرد. اتوبوس ها برای وارد شدن به این محل از خیابان به صورت کامل خارج می شوند و مسافران را در کنار فضای مخصوصی که در حاشیه خیابان در نظر گرفته شده است سوار و یا پیاده می کنند. ایستگاه اتوبوس در خیابان های خلوت و کم عرض کاربرد دارد. ایستگاه اتوبوس در دو مدل هم سطح و در شانه گذرگاه طراحی و تولید می شود. ایستگاه های اتوبوس معمولا دارای علائمی می باشند که نشان دهنده محل این ایستگاه ها است. به کمک تابلوی ایستگاه اتوبوس رانندگان از فاصله دور متوجه وجود ایستگاه می شوند. 

قیمت ایستگاه اتوبوس

ایستگاه اتوبوس در انواع مختلفی همچون فلزی، کامپوزیتی و... تولید می شود بنابراین نمی توان نرخ ثابت  معینی را برای آن در نظر گرفت. در رابطه با قیمت ایستگاه اتوبوس باید گفت این محصول با توجه به پارامترهایی همچون جنس و کیفیت مواد سازنده، تعداد سفارش، نوع طراحی، ابعاد و اندازه و... قیمت گذاری می شود. مجموعه آکوپارک با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع مبلمان شهری به ویژه ایستگاه اتوبوس فعالیت می کند. این مجموعه ایستگاه اتوبوس را به نسبت سایر مراکز ارائه دهنده این محصول در ارزانترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می کند. متقاضیان عزیزی که قصد خرید از این گروه را دارند می توانند با شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایند. 

انواع ایستگاه اتوبوس

ایستگاه اتوبوس هم سطح 

ایستگاه اتوبوس هم سطح  همانطور که از نام آن نمایان است هم سطح با خیابان می باشد و افراد برای سوار شدن و پیاده شدن از اتوبوس نیازی به برداشتن قدم های بلند ندارند. این ایستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که کف آنها هم تراز با پله آخر اتوبوس است. این ایستگاه ها فضای زیادی را در خیابان اشغال می کنند بنابراین استفاده از آنها در خیابان های شلوغ چندان مناسب نیست.

ایستگاه اتوبوس درون پیاده رو

از دیگر انواع ایستگاه اتوبوس می توان به ایستگاه اتوبوس درون پیاده رو اشاره کرد. ایستگاه اتوبوس درون پیاده رو اغلب در خیابان های کم عرض و خلوت مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی این ایستگاه ها به گونه ای است که پیاده رو اندکی داخل خیابان می شود و اتوبوس برای سوار کردن و یا پیاده کردن مسافران در همان مسیری که حرکت می کرده توقف می کند و نیازی به خارج شدن از مسیر اصلی ندارد.  

ایستگاه اتوبوس در شانه گذرگاه

ایستگاه اتوبوس در شانه گذرگاه از پرکاربردترین انواع ایستگاه اتوبوس شهری است. طراحی این ایستگاه ها به شکلی است که اتوبوس برای توقف از خیابان به طور کامل خارج می شود و مسافران را در فضای مخصوصی که در حاشیه خیابان برای آنها در نظر گرفته شده است سوار و یا پیاده می کند. ایستگاه اتوبوس در شانه گذرگاه مانع از عبور و مرور سایر خودرو ها نمی شود به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده در خیابان های شلوغ و پرتردد می باشد. 

فروش ایستگاه اتوبوس

فروش ایستگاه اتوبوس توسط مجموعه آکوپارک صورت می گیرد. این مجموعه با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع تجهیزات شهری به ویژه ایستگاه اتوبوس فعالیت می کند. مجموعه آکوپارک در تلاش است تا با افزایش سطح کیفیت محصولات خود بتواند به بالاترین درجه از رضایت مشتریان عزیز دست یابد. این مجموعه ایستگاه اتوبوس را هم به صورت تکی و هم به صورت عمده به مشتریان عزیز عرضه می کند. شما مشتریان عزیز می توانید با خرید عمده این محصول شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوید. جهت خرید کافیست با شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

خرید ایستگاه اتوبوس

در هنگام خرید ایستگاه اتوبوس باید به نکاتی از جمله ابعاد واندازه، محل نصب محصول، بودجه پیش بینی شده جهت خرید محصول و... توجه شود تا کارایی لازم را داشته باشد. خرید ایستگاه اتوبوس از مجموعه آکوپارک به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. خرید آنلاین مزایای بسیاری دارد که از مهم ترین آنها می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه اشاره کرد. مشتریان عزیزی که تمایل به خرید حضوری دارند می توانند به نشانی درج شده در صفحه ارتباط با ما مراجعه نمایند.

 
ساخت ایستگاه اتوبوس
AKO.B803

ساخت ایستگاه اتوبوس

ساخت ایستگاه اتوبوس
AKO.B804

ساخت ایستگاه اتوبوس

طراحی ایستگاه اتوبوس
AKO.B805

طراحی ایستگاه اتوبوس

عکس ایستگاه اتوبوس
AKO.B806

عکس ایستگاه اتوبوس

هزینه ساخت ایستگاه اتوبوس
AKO.B807

هزینه ساخت ایستگاه اتوبوس

ایستگاه اتوبوس
AKO.B808

ایستگاه اتوبوس

طراحی و ساخت ایستگاه اتوبوس
AKO.B809

طراحی و ساخت ایستگاه اتوبوس

نصب ایستگاه اتوبوس
AKO.B810

نصب ایستگاه اتوبوس

ساخت ایستگاه اتوبوس در کرج
AKO.B811

ساخت ایستگاه اتوبوس در کرج

ساخت ایستگاه اتوبوس در تهران
AKO.B812

ساخت ایستگاه اتوبوس در تهران

ایستگاه اتوبوس در تهران
AKO.B813

ایستگاه اتوبوس در تهران

طراحی ایستگاه اتوبوس شهری بسیار مهم است و می‌تواند فاکتورهای مختلفی را تحت تأثیر قرار دهد. اتوبوس‌ شهری به عنوان وسیله‌ای تردد عموم مردم شناخته می‌شوند و اجرای آنها باید به شکلی باشد که درصد بالایی از مردم با کمترین زحمت به آن دسترسی داشته باشند.
با توجه به روند روز افزون تولید خودرو و افزایش حجم ترافیک به جهت استفاده از خودروهای تک سرنشین ، تشویق مردم به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی امری الزامی و اجتناب ناپذیر است و فرهنگ سازی در این زمینه امری است که در دستور کار مدیران شهری قرار گرفته است ، اما پرداختن به این مهم مستلزم فراهم کردن امکانات و شرایطی است که در این زمینه حیاتی است. ایستگاه اتوبوس از نیازهای اساسی هر شهر جهت آسایش بیشتر شهروندان و ساماندهی ناوگان حمل و نقل شهری است. ایستگاه های اتوبوس علاوه بر زیبایی باید دارای مقاومت محیطی مناسب نیز باشد. جنس ایستگاه اتوبوس تولیدی آکو پارک ترکیبی از فلز ، کامپوزیت ، شیشه سکوریت ، ورق پلی کربنات و ورق گالوانیزه می باشد 

بله مجموعه آکوپارک ایستگاه اتوبوس را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به مشتریان عزیز عرضه می کند.

شما مشتریان عزیز می توانید با خرید عمده ایستگاه اتوبوس شامل تخفیفات باورنکردنی این گروه شوید.

بله مجموعه آکوپارک ایستگاه اتوبوس را به سراسر کشور ارسال می کند.

ایستگاه اتوبوس مطابق با استاندارد های جهانی و در بالاترین کیفیت تولید و توسط مجموعه آکوپارک به فروش می رسد.

جنس ایستگاه اتوبوس از فلز ، کامپوزیت ، شیشه سکوریت ، ورق پلی کربنات و ورق گالوانیزه می باشد.

مشتریان عزیز می توانند ایستگاه اتوبوس را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری از مجموعه آکوپارک خریداری نمایند.

شما مشتریان عزیز می توانید با همکاران ما از طریق شماره تلفن های درج شده در صفحه ارتباط با ما تماس حاصل نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

تعداد بازديد : 944
نظرات كاربران :