خرید مجموعه بازی پلی اتیلن

تجهیزات بازی کودکان به میزانی که بازی برای کودکان لازم و مهم می باشد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. بازی باعث رشد فکری ، جسمی و همینطور رشد ذهنی کودکان می شود و بخش زیادی از دنیای کودکان را در برگرفته به طوری که مانند  همچون غذا خوردن و خوابیدن و دیگر نیاز های واجب بدن باید به بازی و جنب و جوش بپردازند. یکی از وظایف بزرگ والدین و افراد بزرگ تر در قبال کودکان این است که به نیاز بازی کردن کودکان با ایجاد فضایی مناسب و ایمن پاسخ بدهند و این نیاز را به درستی برطرف کنند.
 مجموعه بازی های پلی اتیلنی طراحی و تولید شده تا به امروز کمک بسیار زیادی برای سرگرم کردن وتخلیه انرژی کودکان کرده اند و فضایی ایمن و مناسب را برای کودکان به وجود آورده اند . این مجموعه های بازی امکان بازی گروهی را برای کودکان فراهم می سازند که این خود قدم بزرگی برای آماده شدن کودکان برای قرار گرفتن در محیط های اجتماعی و همچنین تقویت روابط بین آنها می باشد و اما این مجموعه های بازی با داشتن چندین بازی مختلف مثل سرسره های تونلی و سرسر های سرباز ، تاب و چندین ایستگاه و تونل بازی در کنار بازی تور و طناب  یک مجموعه کامل و مناسبی را برای بازی گروهی کودکان فراهم می سازد. این مجموعه بازی به دلیل تنوع بالا در بازی ها امکان استفاده هم زمان کودکان را از وسیله های بازی فراهم می کند .
خرید مجموعه بازی پلی اتیلن    قیمت مجموعه بازی پلی اتیلنی

آدرس شرکت : کرج - میدان نبوت - برج پارسه - طبقه هشتم - واحد 803
شماره های تماس : 02634210491 الی 4     -      02634210434 الی 6

چرا از مجموعه بازی پلی اتیلنی استفاده می کنیم؟

مجموعه بازی پلی اتیلنی در طرح ها و رنگ های متنوعی طراحی و تولید می شود و به دلیل گستردگی در طرح ها و استفاده از رنگ های روشن و شاد باعث زیبایی محیط و همچنین تقویت روحیه افراد می شود. در گذشته که در پارک ها و زمین های بازی از مجموعه بازی های فلزی استفاده می شد گاه منجر به آسیب کودکان می شدند و در فصل های سرد سال به دلیل یخبندان و در فصل تابستان بدلیل داغ شدن بدنه فلزی وسیله های بازی در اثر تابش نور خورشید غیر قابل استفاده می شدند که مجموعه بازی پلی اتیلنی این مشکلات را برای ما حل و فصل کرده و به دلیل مقاومت بالای این مجموعه های بازی و ایمنی بالا انتخاب مناسبی برای فضای بازی کودکان ما هستند . مجموعه بازی پلی اتیلنی در ابعاد متفاوت و ست های مختلفی در ترکیب بازی های مختلف تولید می شوند که همین باعث جذابیت مجموعه بازی پلی اتیلنی می شود. 

ویژگی های مجموعه بازی پلی اتیلنی 

این تجهیزات هیچ آلودگی برای محیط زیست ندارند و دارای اسکلت مقاوم و ضخیم هستند این مجموعه ها خودرنگ هستند و در اثر تابش نور خورشید تغییر رنگ نمی دهند و دارای تحمل دمای بالا تا 80 درجه هستند  و در برابر هرگونه انقباض یا انبساط که ناشی از تغییر دمای هوای محیط است مقاوم هستند . این تجهیزات انتقال گرمایی پایینی دارند و به همین دلیل در زمستان خیلی سرد و در تابستان خیلی گرم نمی شوند ؛ دارای ایمنی  بالایی هستند و در هنگام بازی با آنها کودکان دچار آسیب نمی شوند. 

مشخصات فنی سازه های مجموعه بازی پلی اتیلن

این مجموعه ها شامل اسکلت فلزی که نقش استخوان بندی و نگهداری سازه را به عهده دارد و به صورت چندین ایستگاه ساخته می شود و اینکه هر مجموعه بازی چه امکاناتی و به چه تعداد داشته باشد بستگی به این ایستگاه ها دارد در واقع این ایستگاه ها رابط بیت بخش های مختلف هستند . قسمت دیگری از اجرای مجموعه بازی پلی اتیلنی  قسمت بدنه پلی اتیلنی می باشد که شامل راه پله ، تونل بازی ، سرسره ساده کوتاه و بلند ، سرسره مارپیچ ، سرسره موجدار ، دیوار ها و ... هستند .

خرید مجموعه بازی پلی اتیلنی

همانطور که می دانیم این وسیله ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند چون کودکان ما وقت بسیار زیادی را صرف بازی با این وسیله ها در پارک ها ، مهد کودک و .. می کنند و لازم هست که این وسیله های بازی ویژگی های همچون تنوع بازی برای کودکان و ایمن بودن را داشته باشند تا بتوانیم با خیالی آسوده به فرزندانمان اجازه بازی در همچین فضایی را بدهیم ، شرکت آکو پارک با طراحی و تولید مجموعه بازی پلی اتیلنی در طرح ها و رنگ های متنوع و با استفاده از استاندارد های جهانی در طراحی و تولید ایمن این مجموعه های بازی موفق بوده ، مجموعه های بازی پلی اتیلنی شرکت آکو پارک با تنوع در طرح ها و اندازه امکان استفاده از این وسیله ها را در محیط پارک ها ، مهد کودک ها و حتی در خانه هم فراهم ساخته . شما می توانید با مشاوران شرکت آکو پارک تماس حاصل نمایید تا برای خرید مناسب  مطابق رده سنی کودک واندازه محل مورد نظر برای نصب مجموعه خود راهنمای شما باشند .

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلنی

قیمت این مجموعه های پلی اتیلنی با توجه به طرح و اندازه هایی که دارند متفاوت می باشد و به همین دلیل امکان گفتن یک قیمت ثابت و دقیق وجود ندارد شما می توانید با شرکت آکو پارک  تماس بگیرید و لیست قیمت های مجموعه بازی مناسب و انتخابی خود را مشاهده نمایید . هنگام خرید حتما به شرایط آب و هوایی و اندازه محل مورد نظر برای نصب مجموعه بازی اشاره بفرمایید تا متناسب با آنها بهترین و با کیفیت ترین محصول را تهیه کنید.