نیمکت چدنی 

نیمکت های شهری با استفاده از مواد مختلفی ساخته می شوند که نقش اساسی در تعیین کیفیت و مقاومت آنها دارد. در ساخت نیمکت های شهری رعایت تمامی استاندارد ها ضروری است. نیمکت های شهری در بخش های مختلفی از یک شهر می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و با توجه به محل استفاده از آن نیز کاربردهای متفاوت و خاصی داشته باشند. نیمکت های چدنی از بادوام ترین و مقاوم ترین نیمکت های شهری محسوب می شوند. نیمکت های چدنی که در نقاط مختلفی از شهر نصب شده اند می توانند بهترین محل برای استراحت و رفع خستگی افراد به شمار آیند. نیمکت های چدنی مانند مبلمان منزل از ضروری ترین تجهیزات یک شهر محسوب می شوند که هم از نظر زیبایی و هم کاربردی برای استراحت و آرامش مرمان شهر می توانند مورد استفاده قرار گیرند. در طراحی و ساخت نیمکت های چدنی علاوه بر زیبایی و سازگاری با فرهنگ محیطی که نیمکت در آن قرار می گیرد باید مواری همچون ارتفاع نشیمنگاه، عمق نیمکت، پهنای نشیمنگاه، ارتفاع تکیه گاه، زاویه سطح نشیمنگاه، تکیه گاه ساعد و... در نظر گرفته شود و استاندارد های لازم در طراحی و ساخت رعایت گردد.  
 

نیمکت چدنی

 

ویژگی نیمکت چدنی

 نیمکت چدنی یکی با دوام ترین و مستحکم ترین نیمکت هاست که در نقاط مختلفی از شهر نصب می شود. نیمکت های چدنی به نسبت سایر نیمکت ها از بالاترین کیفیت برخوردارند. بدنه چدنی این نیمکت ها دارای طرح های بسیار زیبا و شکیل می باشد و از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است. نیمکت های چدنی به دلیل آنکه از چدن ساخته شده اند وزن زیادی دارند بنابراین احتمال سرقت در آنها بسیار پایین می باشد. نیمکت های چدنی چون دارای وزن زیادی هستند هنگام نصب نیازی به سوراخکاری ندارند و به راحتی بر روی زمین قرار می گیرند اما می توان برای اطمینان بیشتر آنها را به وسیله رول بولت به زمین متصل کرد. قطعات نیمکت چدنی توسط جوشکاری CO2 به یکدیگر متصل می شود. 

کاربرد نیمکت چدنی

نیمکت های چدنی در محل هایی نصب می شوند که رفت و آمد زیاد است تا محلی برای استراحت مردم وجود داشته باشد. نیمکت های چدنی را می توان در ایستگاه های اتوبوس، فرودگاه ها، پارک ها، بازار ها، تفرجگاه ها، محوطه ادارات، محوطه بیمارستان ها و... مورد استفاده قرار داد. نیمکت ها علاوه بر رفع نیاز شهروندان موجب افزایش زیبایی و جذابیت شهر می شوند و به نمای شهر جلوه ای خاص و زیبا می بخشند.

قیمت نیمکت چدنی

قیمت نیمکت های چدنی با یکدیگر متفاوت می باشد. قیمت این محصول با توجه به جنس، نوع رنگ، نوع طراحی، مقدار جوشکاری، نوع نشیمن گاه درخواستی ، تعداد سفارش و... تعیین می شود. مجموعه آکوپارک یکی از بهترین و معتبرترین مراکز ارائه دهنده این محصول می باشد. شما می توانید نیمکت چدنی را در مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت از این مجموعه خریداری نمایید. جهت استعلام از قیمت با مشاورین ما از طریق شاره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید. 

بله مجموعه آکوپارک نیمکت چدنی را به سراسر کشور ارسال می کند.

نیمکت چدنی در جهت حفظ رفاه و آسایش شهروندان مورد استفاده قرار می گیرد.

فضای سبز، بوستان ها، پیاده روها، خیابان ها، ویلاها، محوطه ادارات، حیاط مدارس و...

شما می توانید با خرید عمده نیمکت چدنی شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این مجموعه شوید.

تعداد بازديد : 529
نظرات كاربران :