وسایل بازی پارکی کودکان

کودکان در پارک ها همیشه مشغول بازی هستند و خانواده های آن ها معمولا نگران زمین خوردن ان ها و آسیب دیدن آن ها در حین بازی هستند . به همین دلیل در سال های اخیر ، پارک های کودک مجهز به مجموعه بازی های پلی اتیلن  گردیده است . زمین های بازی کودکان نیز دارای کفپوش های گرانولی و تاتامی میباشد که انعطاف پذیر و ضربه گیر هستند . این وسایل بازی پلی اتیلنی مناسب برای تجهیز پارک ، حیاط مدرسه و مهدکودک و ... هستند . در اندازه های گوناگون و طرح های کودکانه زیبا طراحی شده اند . 
 
وسایل بازی پارکی کودکان   لیست قیمت وسایل بازی کودکان  قیمت وسایل بازی کودکان

لیست قیمت وسایل بازی کودکان

امروزه به دلیل نوسانات ارزی و مشکلاتی از این قبیل، قیمت هر چیزی هر روز در حال تغییر است و وسایل بازی پارکی کودکان هم از این قاعده مستثنا نیستند. ، وسایل بازی پارکی یا همان مجموعه بازی پلی اتیلن دارای تعداد مختلفی است که با توجه به نیاز روز افزون کودکان به فضای سبز و محیط های بازی تولید آن روز به روز توسط آکو پارک بیشتر می شود . مشتریان مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی ، شهرداری و دهیاری های سراسر کشور می باشند که ارسال و خدمات نصب و آن نیز توسط اکو پارک انجام خواهد شد . 

وسایل مورد نیاز خانه بازی کودک

لیست قیمت وسایل بازی پارک

وسایل بازی کودکان آکو پارک اعم از وسایل پارکی فلزی و وسایل بازی پلی اتیلن می باشد که پکیجی کامل برای ایجاد مهد کودک، خانه بازی،پارک های شهری و حتی تجهیز خانه و یا حیاط شما می باشد  . در دنیای مدرن امروز وسایل پارکی در قالب نمونه های خانگی نیز وجود دارند تا کودکان در محیط امن خانه بازی کنند .هر چه این وسایل بازی کیفیت بالاتری داشته باشد و تنوع آن بیشتر باشد کودکان احساس شادی و آرامش بیشتری داشته و تاثیر پذیری بیشتری را نشان خواهند داد.مجموعه بازی پلی اتیلن تولید شده در شرکت تولیدی آکو پارک بسیار با کیفیت و کاربردی طراحی شده است که می تواند برای کودکان دلبندتان در عین حال شادابی و امنیت را به ارمغان بیاورد . برای دریافت لیست قیمت وسایل بازی پارکی کودکان و مجموعه بازی پلی اتیلن با همکاران ما در آکو پارک در تماس باشید . 

بله مجموعه آکوپارک وسایل بازی پارکی کودکان را به سراسر کشور ارسال می کند.

دو بخش اسکلت فلزی و قطعات پلی اتیلنی

ضد ضربه، مقاوم در برابر اشعه UV، متنوع در طرح و مدل، قیمت مناسب و مقرون به صرفه و...

شما مشتریان عزیز می توانید وسایل بازی پارکی کودکان را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از این گروه خریداری نمایید.

تعداد بازديد : 631
نظرات كاربران :