فلاور باکس بتنی 

شرکت شهر ایده آل تولید کننده انواع فلاور باکس بتنی یا گلدان شیب بندی در سراسر کشور میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت فلاور باکس بتنی میتوانید با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید.
 
فلاور باکس بتنی     قیمت فلاور باکس بتنی 

قیمت فلاور باکس بتنی 

از موارد استفاده فلاورباکس بتنی کاهش بصری ارتفاع دیوارها و جداره هاست. مهم‌ترین بخش عنصرهای شکل دهنده شهر، مبلمان شهریست؛ اجزایی که در  گذشته از کاربردهای خاص خود به زیبایی و انتظام شهر نیز سامان بخشد. طبعاً شکل گیری عناصر بصری در تصویر هر شهر، خاطره‌ای به یاد ماندنی را برای هر بیننده در ذهن باقی می‌گذارد.

از مزایای فلاورباکس بتنی می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • مقاوم بودن در برابر شرایط محیطی
  • کاهش آلودگی محیط زیست
  • سهولت در ایجاد متریال
  • همخوانی با متریال اطراف
  • با افزایش تعداد فلاورباکس بتنی  آلودگی های هوا کاسته می شود.

فروش فلاور باکس بتنی 

این گلدان بتنی، بهترین امکان برای ایجاد تراس بندی، استحکام شیب، جلوگیری از ریزش ارتفاعات و ایجاد دیواره های جداکننده (دیواره های بلند) را در اختیار سازندگان قرار میدهد. از مهمترین ویژگی های فلاور باکس بتنی قابلیت جابه جایی و تغییر چیدمان در هر زمان لازم حتی پس از نصب کامل آن می باشد. در ساخت گلدان شیب بندی از بتن با عیار بالا استفاده شده که مقاوم در برابر صدمات ناشی از یخ زدگی می باشد. و همچنین سطح متخلخل شیاردار این گلدان کمک می کند تا از یخ زدگی و نیز گرم شدن بیش از اندازه جلوگیری شود و محیطی بهتر برای رشد گیاهان را فراهم و منظره ای زیبا و سازگار با طبیعت را ایجاد می کند. مورد استفاده دیگر فلاور باکس بتنی ، ایجاد دیواره های صوت شکن است که از این ویژگی خصوصا در دیواره ای کنار خیابان، پارک ها و بزرگراهها استفاده می گردد.

خرید فلاور باکس بتنی 

گلدان ها در سطح شهر یکی از کاربردی ترین تجهیزات مبلمان شهری است که در مکان های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد، در بسیاری از مواقع زیبایی شهری از نظر کارشناسان شهر سازی دور می ماند، اما این که شهر زیبایی چشم نوازی داشته باشد سبب افزایش توریست و تغییر نگاه شهروندان به شهر خود می شود. نمای شهر نشانه ی فرهنگ شهروندان آن شهر است به همین جهت است باید روی زیبایی شهر تمرکز کرد.

ساخت فلاور باکس بتنی 

قیمت گلدان بتنی

گلدان شیب بندی  

ساخت گلفوژه

فروش گلفوژه