سطل زباله بتنی

شرکت آکو پارک ارائه دهنده انواع مبلمان شهری مانند سطل زباله بتنی پارکی می‌باشد. همچنین تیم متخصص و مجرب این مجموعه خدمات نصب و تعویض سطل زباله بتنی را در کوتاه‌ترین زمان و نازل ترین قیمت عهده‌دار هستند.. گروه آکو پارک انواع سطل زباله بتنی پارکی را در طرح ها و ابعاد گوناگون تولید و بصورت مستقیم بفروش می رساند. این سطل زباله پارکی بتنی قابل استفاده در خیابان ها و پارک ها و جلوی مجتمع های مسکونی و تجاری، ترمینال ها و فرودگاه ها می باشد.
 
سطل زباله بتنی   قیمت سطل زباله بتنی  سطل زباله بتنی پارکی

قیمت سطل زباله بتنی

سطل زباله بتنی پارکی به دلیل زیبایی ظاهری به عنوان یکی از اشیای موثر در چیدمان فضای پارکی و شهری هم مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارتی نصب سطل زباله بتنی به عنوان یک وسیله کاربردی در محیط الزامی است. حال با خلاقیتی که طراحان مبلمان شهری به کار می برند، تاثیرات شگرفی در زیبایی محیط ایجاد می شود. در واقع تمامی تجهیزات مبلمان شهری باید با طراحی ویژه و در جای صحیح نصب شوند. استفاده از طراحی های خلاقانه و چیدمان صحیح تجهیزات مبلمان شهری همچون انواع سطل زباله، شهری زیباتر، منظم تر و تمیزتر می سازد. ترکیب بتن و چوب یک طرح بسیار زیبا و بی نظیر در ساخت سطل زباله بتنی میباشد سطل زباله پارکی ساخته شده از بتن مسلح و مقاوم و مواد اولیه درجه یک مناسب برای پارک های شهری و جنگلی و فضاهای سبز و پیاده روها میباشد.

سطل زباله بتنی پارکی

این سطل زباله شهری از بدنه بسیار مقاوم از جنس بتن ساخته شده است. که موجب شده تا این محصول در برابر ضربه، شکستگی، حرارت بالا، رطوبت ناشی از محیط و تغییرات دمای شبانه‌ روز مقاومت بالایی داشته باشد. که سبب می‌شود تا در تمام نقاط کشور مورد استفاده قرار بگیرد. مجموعه آکو پارک ارائه دهنده انواع سطل زباله پارکی بتنی ، محصولات خود را را به صورت تک و عمده به مشتریان و بازدید کنندگان محترم سایت ارائه می دهد شما برای کسب اطلاعات بیشتر در زمیه فروش سطل زباله پارکی و قیمت سطل زباله بتنی می توانید با کارشناسان فروش آکو پارک در ارتباط باشید.

سطل زباله پارکی و شهری

شرکت آکو پارک با ارائه خدمات برتر، تنوع در تولیدات و خدمات با بهره گیری از دانش فنی ، مهارت و بکارگیری استانداردهای فنی روز دنیا ، اقدام به تولید انواع سطل زباله بتنی پارکی نموده است و آمادگی دارد  محصولات مورد نیاز شما عزیزان را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ، تامین و ارائه نماید.