پایه چراغ دکوراتیو

پایه چراغ های خیابانی پایه چراغ هایی هستند که برای روشنایی خیابان ها در شب بصورت عمودی طراحی شده اند . این پایه چراغ ها در دو نوع خیابانی و دکوراتیو تولید شده اند . پایه چراغ دکوراتیو یا چراغ تزیینی در واقع نسل جدیدی از چراغ ها هستند که در محیط های مختلفی برای تامین روشنایی و جلوه بخشیدن بیشتر به محیط استفاده می شوند. این نوع پایه چراغ ها محصولاتی هستند با کیفیت و دوام بالا که دارای درجه حفاظتی IP65 بوده که در برابر نفوذ گرد و خاک ، آب و ورود حشرات و همچنین در شرایط جوی مختلف مقاومت خوبی از خود نشان داده است.آکو پارک تولید کننده انواع پایه چراغ دکوراتیو در اندازه ها و مدل های متفاوت با کیفیت تضمی نشده و قیمت بسیار مناسب میباشد .

انواع پایه چراغ

پایه چراغ چمنی

 
پایه چراغ دکوراتیو

پایه چراغ دیواری

پایه چراغ 9 متری

پایه چراغ 6 متری
 

ساخت پایه چراغ دکوراتیو

این پایه ها که با ارتفاع های 3 - 4 -  9 - 12 و 15 متری طراحی و تولید می شود و قابلیت نصب انواع چراغ های گازی و led خیابانی و پارکی را دارا می باشند. کیفیت بالای رنگ (پلی اورتان) مورد استفاده در آن بسیار بالا می باشد  و بدنه آن از آلومینیوم ریخته گری شده تولید شده است . این پایه چراغ ها به گونه ای طراحی شده است که به راحتی نصب می شود . شرکت آکو پارک فعالیت های زیادی در زمینه تولید و ساخت پایه چراغ دکوراتیو انجام داده است . بهترین سازنده انواع پایه چراغ های خیابانی در نوع و اندازه های مختلف .
قیمت پایه چراغ دکوراتیو

قیمت پایه چراغ دکوراتیو

پایه چراغ های دکوراتیو در اندازه های مختلف 6 متری ، 9 متری ، 12 متری و ... تولید می شود . پایه چراغ های خیابانی در دو نوع لوله ای و چند وجهی از ارتفاع 3 الی 14 متر با پوشش گالوانیزه یا رنگ با براکت یکطرفه و دو طرفه تولید می شود . به دلیل اندازه و ارتفاع مختلفی که این پایه چراغ ها دارند و همچنین نوسان قیمت در بازار از اعلام قیمت معذوریم . در صورت تمایل به خرید این محصولات با ما در تماس باشید . پایه چراغ دیواری و پایه چراغ چمنی نوعی دیگر از این پایه چراغ ها هستند . برای استعلام قیمت پایه چراغ پارکی دکوراتیو با ما تماس بگیرید .