پایه چراغ خیابانی دکوراتیو

پایه چراغ های دکوراتیو تجهیزات مدرنی هستند که امروزه برای روشنایی خیابان ها و پیاده روها و زیباسازی آن ها مورد استفاده قرارمی گیرند.  پایه چراغ دکوراتیو، به همراه دستک موجود جهت نصب در خیابان ها و روشن نمودن معابر مورد استفاده قرارمی گیرد. اینکه  از چه نوع پایه دکوراتیوی استفاده شود، به دکوراسیون محیط اطراف و متناسب با دستک مناسب و با توجه به ارتفاع موثر سر چراغ، بستگی دارد. پایه چراغ های دکوراتیو در ارتفاع های 3، 4، 9، 12 و 14 متری طراحی و تولید می شوند. مواد اولیه بکار رفته در این پایه ها از لوله و سازه های آلومینیوم به روش ریخته گری می باشد. برای ساخت پایه چراغ پارکی از آلومینیوم به روش ریخته گری شده، چدنی و ستون لوله ای از جنس آهن استفاده می شود. پوشش مناسب برای این محصول با توجه به شرایط آب و هوایی و مبلمان شهری معابر و شرایط طراحی پایه دکوراتیو انتخاب می شود. رعایت استانداردهای لازم در طراحی و تولید پایه دکوراتیو روشنایی، موجب افزایش کارایی و کیفیت  و توجه خریداران به محصولات شرکت آکوپارک شده است.
شما می توانید طرح های پایه های چراغ دکوراتیو خیابانی متناسب با سلیقه خود را به ما ارائه کنید تا محصول متناسب با درخواست خود را تهیه نمایید. اگر نیاز به پایه چراغ دکوراتیو دارید با شرکت آکوپارک تماس بگیرید تا راهنمای شما برای خرید مناسب باشند.
 
پایه چراغ خیابانی دکوراتیو    پایه چراغ خیابانی

انواع پایه چراغ دکوراتیو

شرکت آکوپارک مطابق با آخرین فناوری ها و طرح های روز دنیا و با توجه به رضایت مشتری انواع پایه چراغ دکوراتیو را به صورت پایه پارکی و خیابانی تولید  و عرضه می نماید.
  • پایه چراغ دکوراتیو پارکی ، این  نوع  پایه چراغ دکوراتیو با هدف  تامین روشنایی  بوستان ها، حیاط ویلاها و باغ ها ، پارک ها و فضای سبز و ... تولید می شوند.
  • پایه چراغ دکوراتیو خیابانی ، این نوع پایه برای روشنایی خیابان ها و معابر و متناسب با مبلمان شهری معابرو خیابان ها طراحی  و  تولید و عرضه می گردد.

برخی ویژگی ها پایه چراغ خیابانی دکوراتیو

  • پایه چراغ های خیابانی دکوراتیو در ارتفاع های 3، 4، 9، 12و 15 متری ساخته می شوند.
  • پوشش بدنه استفاده شده دراین پایه ها از رنگ های پودری استاتیک، اپوکسی یا پلی اورتانی می باشد.
  • تنوع طرح و رنگ آمیزی این پایه های دکوراتیو مطابق با اصول زیباسازی شهرانجام می شود.
  • کیفیت بالای آلومینیوم ریخته گری شده.
  • ضخامت 3 و 4 میلیمتر لوله ها
  • سهولت در نصب و راه اندازی 

مشخصات پایه چراغ خیابانی دکوراتیو

از دیگر مشخصات پایه چراغ دکوراتیو می توان به امکان ترکیب رنگ بندی پایه با چراغ، زیبایی و دوام بالا، سهولت در نصب و راه اندازی اشاره نمود. برای این منظور پس از انتخاب سر چراغی مورد نیاز با توجه به طراحی روشنایی، متناسب با مبلمان شهری معابر، این محصول را می توان انتخاب کرد. این چراغ ها علاوه بر اینکه باید زیبا ساخته شوند، باید مقاوم و با کیفیت بوده تا عوامل طبیعی در کارایی آن ها تاثیری نگذارد. تنوع بالای رنگی و داشتن شکل های هندسی مختلف در این چراغ ها موجب زیبایی سازی و جلوه دادن بیشتر به محیط می شود. پایه چراغ های دکوراتیو دارای پوشش گلوانیزه گرم و یا رنگی می باشند. بیس پایه ها متناسب با طول پایه ها و بر اساس استاندارد هستند. این پایه ها متشکل از 2 تا 4 قسمت با سایز های مختلف هستند. جنس این محصولات با استفاده از ST 37 یا بر اساس سفارش مشتری می باشد. طول پایه چراغ های دکوراتیو از 2 تا 15 متر متغیر می باشد و اغلب دارای سطح مقطع گرد هستند.

قیمت پایه چراغ خیابانی دکوراتیو

قیمت این پایه چراغ ها متناسب با ویژگی هایی که دارند متفاوت می باشد که از جمله آنها می توان به جنس، کیفیت، طراحی، ضخامت ورق ها، ارتفاع پایه چراغ و رنگ اشاره نمود که در قیمت پایه چراغ دکوراتیو تاثیر گذار هستند.  پایه چراغ های دکوراتیو دارای تنوع بالا در شکل و طرح هستند که متناسب با سلیقه و بودجه های مختلف دارای مدل های زیبا و مناسبی هستند. شرکت آکوپارک طراحی و تولید کننده انواع  پایه چراغ های دکوراتیو در مدل های مختلف و در بالا ترین کیفیت ها می باشد. برای سفارش محصول مناسب و مورد نظر خود با شرکت آکوپارک تماس بگیرید.
 
 
قیمت پایه چراغ خیابانی دکوراتیو  چراغ خیابانی دکوراتیو
 

انواع  پایه چراغ دکوراتیو خیابانی در آکو پارک

شما مشتریان عزیز می توانید پایه چراغ خیابانی دکوراتیو را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از مجموعه آکوپارک خریداری نمایید.

گالوانیزه گرم یا رنگ صنعتی

فولاد ST37

ارتفاع پایه چراغ خیابانی بین 3 الی 15 متر متغیر می باشد.

تعداد بازديد : 401
نظرات كاربران :