کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین کفپوش های ورزشی و چند منظوره می باشد که مناسب برای استفاده در مهدکودک ها، باشگاه های ورزشی، زمین های بازی کودکان می باشد. نوع دیگری از این کفپوش ها به عنوان تشک در سالن های ایروبیک ، ژیمناستیک و تشک رزمی انفرادی به کار برده می شود.
 کفپوش های تاتامی اغلب توسط فدراسیون های ورزشی، باشگاه ها و مهدکودک ها جهت تجهیز سالن های ورزشی و فضاهای ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. کفپوش ها ی تاتامی از فوم نرم و انعطاف پذیر EVA تولید می شوند و کاربرد فراوانی به عنوان کفپوش های ایمن و نرم دارند. این کفپوش ها دارای کیفیت بالا و دوام و ماندگاری بالایی هستند. تولید این محصول در ایران بسیار موفق بوده است و همواره جزو محصولاتی است که به کشورهای همسایه صادر می شود.
کفپوش های تاتامی از عناصر و مواد بهداشتی، با کیفیت و ضد حساسیت تولید شده اند و این کفپوش ها کمک می کنند تا در حین ضربه فرم مناسب بدن حفظ شده و نسبت به سطوح دیگر ضربه و فشار را تا حد زیادی کاهش می دهند. این فوم ها قابلیت تحمل فشار در طولانی مدت را دارند از این رو بسیار مناسب برای استفاده در سالن های ورزشی، سالن های مسابقات رزمی، مهدکودک، خانه بازی،  مدارس، منازل و سایر اماکن هستند. 
 
کفپوش تاتامی

خصوصیات کفپوش های تاتامی

کفپوش های تاتامی در ابعاد، اندازه و تراکم و سختی های متفاوت و همچنین تنوع آج و طرح های متنوع طراحی و تولید می شوند. کفپوش های تاتامی با ضخامت و درجه سختی و نرمی متفاوت وجود دارند که متناسب با کاربری های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. کفپوش های تاتامی دارای نرمی و ضربه گیری بالا و رنگ های شاد و متنوع هستند. که به دلیل نرمی و لطافت زیاد ، بی خطر بودن، قابلیت شست و شو، دوام و ماندگاری بالا به سرعت جایگزین کفپوش های قدیمی در سالن های ورزشی، مهدکودک ها، سالن های بازی کودکان و مدارس و... شده است. 

مزایای کفپوش تاتامی

  • کاملا بهداشتی و بدون هیچگونه پرز و مواد حساسیت زا
  • ارائه شده در طرح های آج متنوع و جذاب
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه نسبت به دیگر کفپوش ها
  • قابلیت ارتجاع و ضربه گیری بالا جهت جلوگیری از آسیب دیدگی در اثر ضربه یا زمین خوردن 
  • قابلیت شست و شو با شوینده های رایج و ضد آب بودن 
  • تکه های کفپوش تاتامی به سادگی در هم قفل می شوندوبه زمان کمتری برای نصب نیاز دارند

آج کفپوش تاتامی

آج های روی سطح کفپوش های تاتامی مانع از سرخوردن روی کفپوش می شود کفپوش های تاتامی در هر دو سطح خود دارای آج هایی هستند که به این معناست که هر دو طرف کفپوش های تاتامی قابلیت استفاده را دارند. کفپوش های تاتامی با توجه به ضخامت هایی که دارند دارای آج های متفاوتی می باشند برای مثال کفپوش های تاتامی با ضخامت 20 میلی متر دارای دو نوع آج حصیری و المپیک هستند و... . با این وجود ضخامت و نوع آج بکار رفته در کفپوش ها ی تاتامی به کارخانه تولید این محصولات باز می گردد.
 

سهولت در نصب، قابل شستشو، ضد ضربه، مقاوم در برابر عوامل محیطی، قیمت مناسب و...

مهدکودک ها، باشگاه های ورزشی، زمین های بازی کودکان، پارک ها و...

بله مجموعه آکوپارک کفپوش تاتامی را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به مشتریان عزیز عرضه می کند.

ابعاد و اندازه، نوع طراحی، جنس و کیفیت مواد سازنده، تعداد سفارش و...

تعداد بازديد : 790
نظرات كاربران :