سطل زباله گالوانیزه

لیست قیمت سطل زباله گالوانیزه

سطل زباله گالوانیزه مکانیزه

سطل زباله گالوانیزه شهری

تولید سطل زباله گالوانیزه

سطل زباله گالوانیزه تهران

سطل زباله گالوانیزه ارزان

یکی از تجهیزات واجب و ضروری مبلمان شهری، سطل زباله گالوانیزه مکانیزه می باشد که باعث تسریع و بهبود کیفی جمع آوری  پسماند ها و زباله ها از سطح کوچه و خیابان ها است. وجود سطل زباله گالوانیزه در خیابان ها از آنجایی که به پاکیزگی و بهداشت شهروندان مربوط است از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و باید به تعداد مناسب و در فاصله هایی مشخص  از هم در کوچه ها و خیابان ها قرار گیرند. در غیر این صورت و در صورت  وجود نداشتن تعداد کافی سطل زباله گالوانیزه در مناطق پرجمعیت و محله های پرتردد که ازدحام جمعیت بالاست باعث می شود که سطل های زباله های موجود که تعدادشان نیز اندک است بیش از گنجایششان پر می شود و زباله ها به اطراف مخزن و بر روی زمین ریخته می شوند که این امر به علت جاری شدن شیرابه و پخش شدن بوی تعفن در محیط ، علاوه بر ظاهر بسیار بدی که ایجاد می کند ، باعث جمع و تکثیر حشرات و جانوران موذی و شیوع بیماری می شود.
سطل زباله گالوانیزه یا مخزن زباله مکانیزه شهری علاوه بر استفاده در خیابان ها و شهرک ها، در همه فضاهای باز صنعتی و سازمانی نظیر کارخانجات، کارگاه ها، دانشگاه ها، درمانگاه ها، بیمارستان ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
 
سطل زباله گالوانیزه
 

قیمت سطل زباله گالوانیزه

عوامل بسیاری در قیمت سطل زباله گالوانیزه تاثیر گذار است که از جمله ی آنها می توان به ضخامت ورق استفاده شده ، نوع ورق استفاده شده، ضخامت شاسی به کار رفته، ضخامت و نوع گالوانیزه قطعات ، نوع چرخ های استفاده شده، تعداد سفارش و ... اشاره کرد.

فروش سطل زباله گالوانیزه

شرکت آکو پارک طراحی و تولید کننده انواع تجهیزات مبلمان شهری و سطل های زباله گالوانیزه می باشد که با طراحی و تولید این محصولات در طرح ها و رنگ های زیبا با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال همواره هدف خود را رضایت و رفاه حال شهروندان قرار داده است. برای سفارش و اطلاع از جزئیات محصولات و لیست قیمت سطل زباله گالوانیزه با شرکت آکو پارک تماس حاصل نمایید.      

 ویژگی سطل زباله گالوانیزه

  • مخازن زباله گالوانیزه طوری طراحی و ساخته شده اند که هنگام تخلیه زباله در داخل ماشین های حمل و نقل زباله کمترین  دخالت نیروی انسانی نیاز باشد.
  • پوشش دیواره های مخازن زباله گالوانیزه از ورقه های با دوام و مستحکم می باشد تا در اثر ضربه و عوامل محیطی و شرایط نا مساعد آب و هایی دچار آسیب نشود. 
  • این سطل  دارای ظاهری زیبا و متناسب با محیط پیرامون هستند
  • قابلیت شعله ور شدن و اشتعال را ندارند
  • دارای وزن سبک برای تسهیل فرایند تخلیه
  • این سطل زباله مکانیزه فلزی حجم زیادی از زباله را در خود جای می دهند تا مجبور به تعویض آنها در کوتاه مدت نباشیم.
  • این مخازن زباله طوری طراحی و تولید می شوند که برای ریختن زباله در داخل آن مستلزم لمس یا باز کردن درب آن نباشد.
  • ارتفاع این مخازن زباله به اندازه ای است که همه ی افراد در رده سنی های متفاوت بتوانند از آن استفاده کنند. 

قیمت سطل زباله گالوانیزه شهری

سطل زباله گالوانیزه یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت آکو پارک می باشد. این سطل زباله مکانیزه شهری قابلیت تخلیه مکانیزه و راحت ، قابلیت پدال دار شدن مخزن و امکان تعویض چرخ های مخزن را دارا می باشد این سطل زباله گالوانیزه دارای قابلیت تخلیه مکانیزه (بدون دخالت دست و ماشینی) و غیر مکانیزه (با دخالت انسانی و دست) نیز می باشند. که این امر در جلوگیری از گسترش آلودگی نقش به سزایی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت سطل زباله گالوانیزه و ثبت سفارش میتوانید با همکاران فروش ما در مجموعه آکو پارک در تماس باشید و محصول مورد نظرتان را خریداری نمایید.

 

آنتی باکتریال، ضد حریق، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، قیمت مناسب، مقاوم در برابر رطوبت و...

سطل زباله محدب گالوانیزه، سطل زباله مکعب گالوانیزه و سطل زباله پرسی گالوانیزه

گالوانیزه گرم

سطل زباله گالوانیزه از ورق گالوانیزه با ضخامت 1.5 تا 2 میل ساخته شده است.

تعداد بازديد : 1051
نظرات كاربران :