کفپوش گرانولی پارکی

کفپوش گرانولی پارکی به راحتی نصب می گردند. وزن بالای آنها کمک می کند که در جای خود محکم بایستند و تکان نخورند. در اغلب موارد می توان با پیچ کردن به زمین آنهارا ثابت نگه داشت . گاها از قاب های فلزی برای محاط کردن آن ها استفاده می گردد. این قاب ها را با جوشکاری و اتصال به زمین در یک مستطیل محاط شده به کل کفپوش گرانولی پارکی می سازند و کفپوش ها را در درون آن جا می دهند. معمولا برای چیدمان کفپوش لاستیکی از دو رنگ استفاده می شود تا جذابیت بالاتر و زیبایی بیشتری تولید گردد. ضخامت های 45 میلیمتر دارای پایه ای تخمه مرغی است که به عنوان مجرای عبور آب و باران بسیار کاربردی است . البته ضخامت های پایین تر نیز دارای مجرای آب کوچک تری شامل شیار های متقاطع در زیر می باشند و نگرانی نخواهند داشت. اما کفپوش های ضخیم تر ایمنی بیشتری را دارا می باشند.

ویژگی کفپوش گرانولی پارکی

ارتجاعی و انعطاف پذیر: خاصیت ارتجاعی باعث افزایش ایمنی این کفپوش ها شده تا در صورت افتادن بر روی آن آسیبی نبینند.
سبک و قابل حمل: این کفپوش ها به دلیل وزن کمی که دارند به راحتی قابل حمل می باشند.
خاصیت پازلی: این خاصیت باعث نصب راحت کفپوش ها شده به صورتیکه کفپوش ها در کنار هم قرار گرفته و در هم قفل می شوند.
آجدار بودن: آج های روی سطح کفپوش مانع از ساییدگی کفپوش و نیز مانع سر خوردن آن می شود.
ابعاد و ضخامت مختلف: این ویژگی باعث می شود تا هر شخص با توجه به نیاز خود محیط مورد نظر را کفپوش نماید.
رنگبندی متنوع: رنگ های متنوع کفپوش گرانولی باعث می شود تا افراد با سلیقه های متفاوت بتوانند از آن استفاده نمایند.
ضد آب و قابل شستشو: ضد آب بودن باعث شستشوی راحت این کفپوش ها شده زیرا در اثر خیس شدن آسیبی نمی بینند.

کاربرد کفپوش گرانولی پارکی

یکی از کاربردهای مهم کفپوش گرانولی پارکی ، استفاده از آن در پارک ها و محیط بازی کودکان می باشد. در این محیط ها حفاظت از سلامت و امنیت کودک، یکی از اصول اساسی و تاثیر گذار می باشد. کودکان در زمین بازی از تحرک و جنب و جوش وصف ناپذیری برخوردار هستند. در نتیجه، مقوله امنیت و سلامت آنها بیش از پیش حائز اهمیت می شود. یکی از موارد بسیار مهم در ایجاد زمین بازی کودکان توجه به نکات ایمنی و ضربه گیری دیوار و کف است.

مشخصات کفپوش گرانولی پارکی

استفاده از کفپوش گرانولی به دلیل مقاومت و استحکام بالا، آسیب ها و صدمات جسمانی به کودک را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد. در اثر افتادن کودک بر روی کفپوش گرانولی هیچ گونه آسیبی به او وارد نمی گردد. همچنین نرمی و انعطاف پذیری محصول، راحتی بیشتری را برای کودکان فراهم می سازد. در سالن های ورزشی این نوع کفپوش به دلیل مقاومت بالا در برابر جابجایی و لغزش کاربرد بسیار گسترده ای دارد. راحتی و ایمنی ورزشکاران در باشگاه های ورزشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.