گلدان خیابانی بزرگ

گلدان خیابانی بزرگ از بهترین و با کیفیت ترین مواد ساخته شده است. گلدان خیابانی بزرگ یکی از تجهزات شهری است که موجب زینت بخشیدن به فضای شهر می شود. گلدان های خیابانی را می توان در دسته بندی مبلمان شهری تزئینی قرار داد. گلدان های خیابانی در جنس های مختلفی همچون فلز، چوب، بتن، سنگ و... ساخته می شوند. گلدان های خیابانی بتنی از رایج ترین و متداول ترین گلدان های شهری می باشند که مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوای مختلف دارند. همچنین این گلدان ها در برابر ضربات و صدمات احتمالی مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. گلدان های بتنی طول عمر زیادی دارند و بعد از استفاده کوتاه مدت خراب نمی شوند. ماندگاری گلدان های بتنی به نسبت سایر گلدان ها زیاد است و این ویژگی مزیتی برای محیط زیست محسوب می شود. 


 
گلدان خیابانی بزرگ

گلدان بتنی

ویژگی گلدان خیابانی بزرگ

  • در برابر شرایط جوی مختلف مقاومت خوبی دارند.
  • مقاوم در برابر ضربه و آسیب می باشند.
  • در طرح ها و مدل های مختلفی قابل تولید می باشند.
  • امکان رنگ کردن گلدان های بتنی به راحتی وجود دارد.
  • ضدلکه بوده و قابل شستشو می باشد.
  • وزن زیادی دارند بنابراین احتمال سرقت در آنها پایین می باشد. 
  • با محیط زیست سازگار می باشند و به محیط زیست هیچ آسیبی نمی زنند.
  • برای استفاده در زمین های شیب دار و صاف مناسب می باشند.
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارند.

موارد استفاده از گلدان خیابانی بزرگ

گلدان خیابانی بزرگ وزن زیادی دارند با کاشتن گل و گیاه در آنها وزن این گلدان ها بیشتر می شود از این رو استفاده از گلدان های خیابانی برای جلوگیری از پارک خودرو ها در مقابل درب ورودی مجتمع های مسکونی، پارک ها، پیاده روها و... بهترین گزینه می باشد. گلدان خیابانی بزرگ موجب زیبایی و جذابیت فضای شهر می شود. این گلدان ها در پارک ها، فضای سبز، پیاده روها، خیابان ها، حاشیه بزرگراه ها، محوطه فرودگاه ها و... کاربرد دارد. 

رنگ گلدان بتنی خیابانی

گلدان های بتنی خیابانی در رنگ های متنوعی تولید می شوند. گلدان های بتنی رنگی اغلب در پارک ها و فضاهای سبز کاربرد دارند و به فضای شهر جلوه خاص و زیبایی می بخشند. گلدان های بتنی مورد استفاده در اتوبان ها و بزرگراه ها به رنگ های طوسی و خاکستری انتخاب می شوند زیرا این مکان ها بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند به همین جهت استفاده از رنگ های شاد ممکن است نیازمند پاکسازی زود به زود داشته باشد. 

قیمت گلدان بتنی بزرگ

گلدان های بتنی در ابعاد مختلف تولید می شوند. قیمت گلدان خیابانی بزرگ به نسبت گلدان خیابانی کوچک گرانتر می باشد. گلدان خیابانی با توجه به ابعاد، قالب، طرح، نوع رنگ، جنس مواد اولیه و... قیمت گذاری می شود. گلدان های بتنی در اشکال مختلفی تولید می شوند برخی از این گلدان ها ظاهری سنتی و برخی دیگر ظاهری مدرن دارند. مشتریان عزیز می توانند گلدان بتنی بزرگ را در مدل ها و طرح های مختلف از مجموعه آکوپارک خریداری نمایند. برای استعلام از قیمت این محصول با شماره لتفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.