برج نوری در ارومیه

برج نوری در ارومیه نوعی پایه روشنایی شهری است که در جهت تامین نور مورد نیاز محوطه های وسیع همچون پارک ها، پارکینگ های عمومی، میادین، بزرگراه ها، اتوبان ها، اسکله ها، بنادر و... مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول سهم بسزایی در زیباسازی فضای شهری دارد. برج نوری دارای ارتفاع بین 6 الی 70 متر می باشد. این محصول مجهز به پروژکتورهایی با توان نوری بالاست که قادر به نورپردازی محیط هایی با مساحت زیاد می باشد. پروژکتورهای برج نوری نور را بدون ایجاد سایه و خیرگی و به طور یکنواخت به محیط اطراف ساطع می کند. هر برج نوری قابلیت نصب حداکثر 36 عدد پروژکتور را دارا می باشد. 
 
برج نوری در ارومیه

تولید برج نوری در ارومیه

برج نوری یا برج روشنایی دارای بدنه ای مقاوم و مستحکم از جنس فولاد ST37 است. بدنه فلزی این محصول به روش گالوانیزه گرم و یا رنگ صنعتی پوشش داده شده است. گالوانیزه گرم نوعی گالوانیزه است که در آن ورق آهن و فولاد با غوطه ور شدن در حمام روی مذاب در دمای 449 درجه سانتی گراد پوشش داده می شود. پوشش گالوانیزه گرم از بدنه برج نوری در مقابل رطوبت محافظت می کند و از زنگ زدگی و خوردگی آن جلوگیری می نماید. در تولید برج نوری تمامی استانداردها رعایت شده است. این محصول با بهره گیری از مدرن ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا طراحی و تولید شده است.

انواع برج نوری در ارومیه

برج نوری با سبد متحرک

در برج نوری با سبد متحرک همانطور که از نام آن نمایان است هد برج نوری قابلیت حرکت در امتداد محور عمودی سازه را دارا می باشد. این برج نوری در دو مدل دستی و برقی تولید می شود. مدل دستی برای برج های نوری با ارتفاع کمتر از 15 متر کاربرد دارد. در مدل دستی حرکت فریم پروژکتورها به سمت بالا و پایین توسط نیروی انسانی و به کمک هندل دستی انجام می شود اما در مدل برقی این کار به وسیله گیربکس و الکتروموتور صورت می گیرد.

برج نوری با سبد ثابت

در برج نوری با سبد ثابت برخلاف برج نوری سبد متحرک هد برج نوری قابلیت حرکت ندارد و به سبد بالای برج متصل می باشد. این محصول در دو نوع نردبان دار و بدون نردبان تولید می شود. در مدل نردبان دار بر روی برج نوری نردبان مخصوصی تعبیه شده است که مجهز به جانپناه است و اپراتور می تواند به کمک نردبان در بالای برج نوری مستقر شود و به عملیات تعمیر و نگهداری از پروژکتور ها بپردازد. در مدل بدون نردبان اپراتور به کمک جرثقیل و یا بالابر به ارتفاعات دسترسی پیدا می کند.

فروش برج نوری در ارومیه

برج نوری در ارومیه توسط شرکت آکوپارک به فروش می رسد. این شرکت از جمله بزرگترین و معتبرترین مراکزی است که برج نوری را در بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می کند. شما متقاضیان عزیز می توانید برج نوری را هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی از این گروه خریداری نمایید. جهت خرید کافیست با تیم فروش ما از طریق شماره تلفن های درج شده در صفحه ارتباط با ما تماس حاصل نمایید.

پارک ها، کارخانجات، پالایشگاه ها، اسکله ها، میادین، بزرگراه ها و...

گالوانیزه گرم

برج نوری سبد ثابت و برج نوری سبد متحرک

برج نوری با توجه به نوع طراحی، نوع پوشش، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، تعداد سفارش و... قیمت گذاری می شود.

نظرات كاربران :