وسایل بازی فلزی پارک

وسایل بازی فلزی پارک دارای تنوع زیادی در طرح و شکل هستند که در ارتفاعات مختلف با مشخصات فنی خاص در مجموعه آکو پارک با بالاترین کیفیت تولید می شوند از طرفی تمام مواد مصرفی در این لوازم فولادی است و طول عمر بسیار بالایی دارند . با توجه به اینکه این لوازم در فضای باز قرار می گیرند و در معرض مستقیم تابش نور خورشید ، باد و باران هستند ، این گزینه مسئله مهمی است که از نظر کیفی مقبول و بادوام باشند. وسایل بازی فلزی کودکان که دویدن، سرخوردن، تاپ خوردن و به طور کلی زمینه جنب و جوش خاص کودکان و نوجوانان را فراهم می آورند، جز قدیمی ترین لوازم بازی کودکان در پارک ها و بوستان ها محسوب می شود که شامل : تاب و سرسره فلزی، الاکلنگ فلزی، بارفیکس کودکان، چرخ فلک فلزی پارکی می شود 

قیمت تاب و سرسره فلزی

بدون شک تمام کوکان به بازی‌های تحرکی نیازمندند و باید گاهی اوقات انرژی آن‌ها تخلیه شود. کودکان با انجام بازی‌های حرکتی علاوه بر نشاط و روحیه، سیستم فیزیکی و استخوان بندی خود را نیز تقویت می‌کنند و در نتیجه سلامت روحی و جسمی آن ها را در پی خواهد داشت.  وسایل بازی فلزی از رایج ترین و پرطرفدارترین تجهیزات پارکی کودک به شمار می‌آیند که فضایی پر تحرک را برای کودکان ایجاد می‌کنند.
آکو پارک تولید کننده انواع وسایل بازی فلزی پارکی (تجهیزات پارکی) با ارزان ترین قیمت ممکن در سراسر ایران فعالیت دارد. جهت مشاوره در خرید وسایل بازی فلزی پارک و اطلاع از قیمت لوازم بازی فلزی با مشاوران ما همراه باشید.
وسایل بازی فلزی پارک
AKO.P153

وسایل بازی فلزی پارک

مجموعه بازی پارک
AKO.P154

مجموعه بازی پارک

مجموعه بازی پارک فلزی
AKO.P155

مجموعه بازی پارک فلزی

مجموعه بازی پارک ارزان
AKO.P156

مجموعه بازی پارک ارزان

تجهیزات پارکی فلزی کودکان
AKO.P157

تجهیزات پارکی فلزی کودکان

لوازم بازی فلزی کودکان
AKO.P158

لوازم بازی فلزی کودکان

قیمت لوازم بازی فلزی کودکان
AKO.P159

قیمت لوازم بازی فلزی کودکان

فروش لوازم بازی فلزی پارکی
AKO.P160

فروش لوازم بازی فلزی پارکی

قیمت تاب و سرسره فلزی
AKO.P161

قیمت تاب و سرسره فلزی

خرید وسایل بازی فلزی پارک
AKO.P162

خرید وسایل بازی فلزی پارک

نصب وسایل بازی فلزی پارک
AKO.P163

نصب وسایل بازی فلزی پارک

نصب وسایل بازی فلزی پارک ارزان
AKO.P164

وسایل بازی فلزی پارک ارزان

وسایل بازی فلزی پارک تهران
AKO.P165

وسایل بازی فلزی پارک تهران

وسایل بازی فلزی پارک کرج
AKO.P166

وسایل بازی فلزی پارک کرج

وسایل بازی فلزی پارک قزوین
AKO.P167

وسایل بازی فلزی پارک قزوین

قیمت وسایل بازی فلزی پارک
AKO.P168

قیمت وسایل بازی فلزی پارک

تاب فلزی پارکی

تاب هم از لوازم بازی فلزی پارک مورد علاقه همگان است که در ابعاد و اندازه های مختلف و مدلهای گوناگون تولید می شود. اتصال کفی تاب با سازه بدنه به وسیله زنجیر فولادی انجام می گیرد. این تاب فلزی پارکی در برابر باران و نور خورشید مقاوم است.

سرسره فلزی پارکی

در وسایل بازی فلزی پارکی به خصوص سرسره فلزی حضوری همیشگی دارد. سرسره فلزی پارکی هم مثل تاب وسیله ای است که علاوه بر کودکان، مورد علاقه بزرگسالان هم هست. در واقع استحکام و سختی این نوع از تاب و سرسره فلزی پارکی، جز معروف ترین ویژگی های آن به حساب می آید. فلز این وسیله بازی دارای چگالی بالایی بوده و همچنین دارای خواص الکتریکی و حرارتی مناسبی می باشد. با توجه به موارد مذکور، استفاده از این وسیله فلزی که از نوع دیرگداز هست بسیار مناسب برای استفاده در مکان هایی است که در معرض نور مستقیم و شدید خورشید قرار گرفته اند.
بازی عبارت است از هر گونه فعالیت جسمی یا ذهنی هدفدار که به صورت فردی یا گروهی انجام شود و موجب کسب لذت و برآورده شدن نیازهای کودک گردد. کودکان، نقاط قوت و ضعف خود از جمله تمایل به فرمان دادن یا فرمان بردن، تهاجم یا تسلیم، اجتماعی بودن یا منزوی بودن و همچنین احساسات دوستانه متفاوتی می پردازند که هر کدام از بازیها نشان دهنده یکی از احساسات آنها می باشند. شرکت آکو پارک تمامی محصولات فلزی و وسایل بازی فلزی کودکان را با قیمت مناسب در سراسر کشور به شما عزیزان ارائه میدهد. این وسایل بازی فلزی مناسب پارک ها ، مهد کودک ها،خانه بازی و شهر بازی میباشد.
وسابل بازی فلزی کودکان که عموما در پارک های سطح شهر قابل مشاهده می باشد از ماندگاری بالا برخوردار میباشند . مهمترین وسایل بازی فلزی عبارتند از :
  • تاب دونفره
  • تاب چهار نفره
  • سرسره ساده
  • سرسره موجدار
  • سرسره موجدار 6 متری
  • سرسره مارپیچ
  • الاکلنگ
  • چرخ وفلک زمینی 4 نفره
  • چرخ و فلک زمینی 6 نفره و 8 نفره


   

شما مشتریان عزیز می توانید با همکاران ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

مجموعه آکوپارک وسایل بازی فلزی پارک را در رنگ های متنوع و زیبا به مشتریان عزیز عرضه می کند.

متنوع در طرح و رنگ، بادوام و مستحکم، قیمت مناسب، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و...

تاب و سرسره فلزی، الاکلنگ، بارفیکس کودکان، چرخ فلک و...

تعداد بازديد : 1298
نظرات كاربران :