سطل زباله فلزی

سطل زباله فلزی در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در گروه آکوپارک به فروش می رسد. سطل فلزی یکی از انواع سطل زباله های شهری است که به منظور ذخیره و نگهداری از زباله ها مورد استفاده قرار می گیرد. سطل زباله فلزی از دوام و مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی مختلف برخوردار است. این سطل زباله ها در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شوند برخی از سطل زباله های فلزی به صورت درب دار طراحی می شوند. وجود درب در این نوع سطل زباله ها مانع از پراکنده شدن زباله ها و ورود جانوران موذی به داخل سطل زباله می شود. سطل زباله های فلزی نقش مهمی در حفظ نظافت و پاکیزگی محیط زیست دارند. 
جانمایی و مکان نصب سطل زباله های فلزی از اهیمت فراوانی برخوردار است. سطل زباله های فلزی باید در مکان هایی نصب شوند که در صورت نیاز در دسترس و قابل روئیت باشند. در هنگام نصب سطل زباله های فلزی باید به نکاتی از جمله نحوه قرار گیری آنها از هم، فاصله آنها از دیوار، تعداد متناسب، هماهنگی طرح و رنگ با محیط پیرامون و...  توجه شود. سطل زباله های فلزی علاوه بر کارایی نقش مهمی در زیباسازی فضای شهر ایفا می کنند. سطل زباله های فلزی با توجه به کاربردی که دارند در بسیاری از مکان ها از جمله پارک ها، فضای سبز، ویلاها، باغ ها، پیاده روها، خیابان ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. 

 
 سطل زباله فلزی

ویژگی سطل زباله فلزی

  • دوام و طول عمر زیادی دارند. 
  • در برابر تابش مستقیم نور خورشید دچار تغییر رنگ نمی شوند.
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارند.
  • در برابر ضربات و صدمات احتمالی مقاومت بالایی دارند.
  • به راحتی نصب و جاگذاری می شوند.
  • هزینه تعمیر و نگهداری پایینی دارند.
  • در طرح ها و مدل های زیبایی تولید می شوند.

مزایای سطل زباله فلزی

سطل زباله های فلزی نقش مهمی در تفکیک و جداسازی زباله ها ایفا می کنند. با استفاده از سطل زباله های فلزی می توان زباله های تر و خشک را از یکدیگر تفکیک کرد و موجب تسریع در روند انتقال زباله ها به خارج از محیط شهری شد. سطل زباله های فلزی در افزایش سلامت روحی، روانی و جسمانی در جامعه موثر می باشند. با نصب سطل زباله های فلزی در پارک ها و اماکن عمومی می توان شهری عاری از هرگونه آلودگی داشت. 

قیمت سطل زباله فلزی

سطل زباله های فلزی در مدل های مختلفی همچون سی ان سی، چدنی و لوله ای ساخته می شوند بنابراین نمی توان نرخ ثابت و معینی را برای آنها در نظر گرفت. سطل زباله های فلزی با توجه به نوع طراحی، نوع رنگ، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، نوع پوشش، تعداد سفارش، نوع جوشکاری، نوع مونتاژ و.... قیمت گذاری می شوند. سطل زباله فلزی یکی از پرفروش ترین محصولات مجموعه آکوپارک است که در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می شود. شما می توانید جهت استعلام از قیمت و نحوه سفارش محصول با شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.
 

زیباسازی فضای شهر، جلوگیری از انتشار آلودگی و شیوع بیماری، حفظ نظافت و پاکیزگی محیط زیست و...

فضای سبز، بوستان ها، باغ ها، پارک ها، پیاده روها، خیابان ها و...

سطل زباله فلزی چدنی، سطل زباله فلزی لوله ای و سطل زباله فلزی CNC

قیمت سطل زباله فلزی با توجه به نوع طراحی، نوع رنگ، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، نوع پوشش، تعداد سفارش، نوع جوشکاری، نوع مونتاژ و.... تعیین می شود.

نظرات كاربران :