نیوجرسی

شرکت اکو پارک با سال ها سابقه درخشان در زمینه  تولید انواع تجهیزات و مبلمان شهری  از برترین تولید کنندگان انواع نیوجرسی در سراسر ایران می باشد. لذا برای آشنایی هرچه بهتر شما عزیزان با انواع نیوجرسی مطالبی در این خصوص ارائه داده ایم، باشد که مورد توجه شما قرارگیرد . همچنین شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید با کارشناسان ما در آکو پارک نماس حاصل نمایید.
نیوجرسی بتنی

نیوجرسی چیست

جداکننده نیوجرسی ترافیکی به این علت که ابتدا در ایالت نیوجرسی آمریکا تولید شده نیوجرسی نامیده میشود. این جدا کننده مانند بشکه ترافیکی برای جداسازی یا مسدود کردن مسیر جاده ها استفاده می شود. این نوع جدا کننده یکی از پرطرفدارترین جداکننده های ترافیکی محسوب میشود.
نیوجرسی پلاستیکی

انواع نیوجرسی

نیوجرسی در دو جنس پلاستیکی و بتنی ساخته میشود. 
نیوجرسی پلاستیکی از جنس پلی اتیلن ساخته شده است. به دلیل آنکه از نیوجرسی بتنی سبک تر است قابلیت حمل و نصب آسان تری دارد. این نوع جداکننده ی ترافیکی را میتوان با ماسه یا آب پر کرد تا سنگین تر شود. نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی در رنگهای مختلف موجود است. 
نیوجرسی ترافیکی بتنی از آب فولاد و شن و ماسه تشکیل می شود. نیوجرسی بتنی اصطلاحاً بُلوکِ نیوجرسی هم گفته میشود چون ظاهری شبیه به بلوک دارد.
 
انواع نیوجرسی بتنی

انواع نیوجرسی بتنی

نیوجرسی بتنی در سه نوع تیپ1، تیپ 2 و تیپ 3 تولید می گردد. 
نیوجرسی بتنی تیپ 1 دارای ارتفاع 110 سانتی متر و طول 3 متر است که برای استفاده در بزرگراه ها و جاده های برون شهری مناسب است. ارتفاع نیوجرسی بتنی تیپ2 80 سانتی متر و طول 3 متر وزن حدود 1300 کیلوگرم دارد که برای استفاده در مناطق کم دید، جاده های درون شهری و برون شهری و خیابان ها است و نیوجرسی بتنی تیپ3 ارتفاع 80 سانتی متر و طول 2 متر وزنی معادل 900 کیلوگرم دارد و در جاده های فرعی، دوربرگردان ها و وسط خیابان های اصلی برای ایجاد فضای سبز استفاده میشود. 
نیوجرسی

کاربرد نیوجرسی

محافظت از کارگران در پروژه های عمرانی در مقابل خودروها 
به عنوان سیل بند 
تفکیک ایستگاه تاکسی و اتوبوس
تفکیک پارکینگ و محوطه‌های صنعتی

نیوجرسی اتوبان