گروه خبري : اخبار پایین سایت
تاريخ انتشار : 1400/12/01 - 15:06
كد :10115

انواع پایه چراغ پارکی

همانطور که می دانید روشنایی پارک ها، خیابان ها، تفرجگاه ها و محوطه های ساختمانی بسیار مهم و ضروری است و استفاده از پایه چراغ پارکی می تواند ضمن تامین روشنایی محیط به زیبا شدن آن نیز کمک کند. نورپردازی علاوه بر تامین روشنايي و زیبایی، موجب سهولت در رفت و آمد شهروندان و بالابردن امنیت پارک و فضا های شهری می شود. شرکت آکوپارک به طراحی و تولید انواع چراغ های پارکی فلزی، آلومینیومی، چدنی در ارتفاع های مختلف ۱تا۴ متری اقدام نموده است.

طراحی انواع پایه چراغ پارکی

انواع پایه چراغ پارکی و تنوع مدلهای آن در طراحی ، بازدهی و تولید ، یک مسئله مهم برای طراحان محیطهای باز شهری است به نحوی که علاوه بر زیبایی و استقامت ، در زمینه نورپردازی و روشنایی محیطی هم بازدهی مناسبی داشته باشد . چراغهای پارکی ، پایه چراغ هایی هستند که عموماً در ارتفاع 3 متر و جهت نورپردازی مناطقی که دارای معارض هایی مانند درخت هستند مناسب است .

تلفن تماس : 09122092003  | 09124967505  | 02634210491

کاربرد انواع پایه چراغ پارکی

این پایه ها عموماً در دو طرف پیاده روها و مسیرهای تردد عابرین پیاده مورد استفاده قرار می گیرد تا این مسیرها را برای عابرین روشن و امن سازند . این نوع پایه های روشنایی به علت اینکه استفاده فراوانی در پارکها و بوستانها دارند به پایه چراغ پارکی معروف شده اند و گرنه خیلی ها از این پایه ها در باغها ، ویلاها ، حیاط مجتمع های سازمانی و مسکونی ، دانشگاه ها و … استفاده می کنند .

 

انواع پایه چراغ پارکی

فروش انواع پایه چراغ پارکی

پایه چراغ پارکی یکی از ضروری ترین تجهیزات مبلمان شهری در زمینه تجهیزات روشنایی تولید شده در شرکت آکو پارک  است که از دیر باز در کانون توجه مدیران شهری قرار دارد .این محصول علاوه بر جلوه زیبایی که ایجاد می کند ، در تامین امنیت پارکها و اماکن عمومی در فضای باز نقش موثری دارد که این مورد برای خانواده هایی که در شب به پارکها برای استفاده از طبیعت می روند امری اجتناب ناپذیر است . در ضمن سایر ادوات به کار رفته در پارکها و فضاسازی های انجام شده در این گونه محیطها هم در زیر نور پایه چراغهای محوطه ای پارکی جلوه و کاربرد خواهد داشت .

ویژگی انواع پایه چراغ پارکی

تنوع زیاد در طراحی و ساخت انواع پایه چراغ پارکی سبب استقبال اقوام و سلایق مختلف از این محصول شده و دامنه انتخاب متقاضیان عزیز در این زمینه گسترده است. از نظر مقاومت و دوام ، تمام مدلهای این محصول دارای درجه حفاظت IP65 بوده که در مقابل نفوذ آب ، گرد و خاک و حشرات مقاوم می باشد .استفاده چراغ پارکی فقط محدود به پارکها نیست و از این محصول در هر فضای بازی نظیر باغها ، ویلاها ، بوستانها ، اماکن دولتی و سازمانی ، اماکن صنعتی می توان بهره برد .

مشخصات انواع پایه چراغ پارکی

در فرآیند تولید این محصول می توان از لوله و پروفیل های فولادی بهره برد . ارتفاع اکثرا پایه چراغ های محوطه ای 3 متر است . هر چند که می توان این محصول را با مشخصات و اطلاعات درخواستی مشتری نیز تولید کرد .
این پایه ها به صورت یک طرفه و دو طرفه تولید می شوند و در اکثر آنها حباب نشکن پلی کربنات به کار می رود که در داخل آن می توان از لامپهای کم مصرف استفاده کرد . هر چند که در صورت دلخواه می توان از پروژکتورهای ال ای دی یا سی او بی نیز برای این امر بهره برد .