گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/10/27 - 14:19
كد :10170

نیمکت فلزی با رویه چوبی

نیمکت فلزی با رویه چوبی از پرکاردترین اجزای مبلمان شهری است که به منظور رفاه و آسایش شهروندان مورد استفاده قرار می گیرد.

نیمکت یکی از مهم ترین و پرکاربردترین اجزای مبلمان شهری است که از گذشته تا به امروز کاربردهای گسترده ای در سطح شهر داشته است. شما هم نیمکت های بسیاری را در پارک ها و فضاهای سبز مشاهده کرده اید که با استفاده از متریال های گوناگونی همچون بتن، فلز، چوب، سنگ و...ساخته شده اند. نیمکت فلزی با رویه چوبی یکی از زیباترین انواع نیمکت های پارکی است که در طرح ها و مدل های متنوعی تولید می شود. نیمکت فلزی با رویه چوبی دارای بدنه ای فلزی است که به روش رنگ کوره ای الکترواستاتیک پوشش داده شده است. این پوشش از نیمکت در برابر رطوبت و زنگ زدگی محافظت می کند. نیمکت فلزی با رویه چوبی از وزن پایینی برخوردار است و به راحتی قابل حمل و جابه جایی می باشد.

نیمکت فلزی با رویه چوبی

ویژگی نیمکت فلزی با رویه چوبی

  • در برابر شرایط آب و هوایی مختلف نظیر باران، برف، سرما، گرما و... مقاوم می باشد.
  • در طرح ها و مدل های متنوعی تولید می شود. 
  • در برابر تابش مستقیم نور خورشید دچار تغییر رنگ و تغییر فرم نمی شود.
  • به راحتی قابل نصب و جاگذاری می باشد.
  • هزینه تعمیر و نگهداری پایینی دارد.
  • از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار است.
  • در برابر ضربات و صدمات احتمالی مقاومت بالایی دارد.

کاربرد نیمکت فلزی با رویه چوبی

نیمکت فلزی با رویه چوبی به منظور نشستن، استراحت کردن، مطالعه کردن، گپ زدن و حتی دراز کشیدن مورد استفاده قرار می گیرد. این نیمکت ها در طرح ها و مدل های متنوعی تولید می شوند و با توجه به کاربردی  که دارند در بسیاری از مکان ها از جمله پارک ها، فضای سبز، باغ ها، ویلاها، حیاط منازل، پیاده روها، خیابان ها، محوطه ادارات، محوطه دانشگاه ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. نیمکت فلزی با رویه چوبی از ظاهر زیبا و مطلوبی برخوردار است و علاوه بر رفاه شهروندان موجب زیباسازی فضای شهر می شود.

طراحی نیمکت فلزی با رویه چوبی

نیمکت فلزی با رویه چوبی مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می شود. این نیمکت ها باید به گونه ای طراحی شوند که تمامی افراد چه کودکان و چه بزرگسالان بتوانند از آن استفاده کنند. نیمکت فلزی با رویه چوبی با استفاده از مرغوب ترین و باکیفیت ترین مواد ساخته می شود. در طراحی نیمکت فلزی با رویه چوبی باید به نکاتی از جمله ارتفاع نیمکت، عمق کفی، زاویه سطح نشیمنگاه، ارتفاع تکیه گاه، تکیه گاه ساعد و... توجه شود.

قیمت نیمکت فلزی با رویه چوبی

نیمکت فلزی با رویه چوبی در قیمت های متفاوتی در بازار به فروش می رسد. این تفاوت قیمت با توجه به عوامل تاثیرگذار زیادی از جمله ارتفاع، جنس و کیفیت مواد سازنده، نوع طراحی، نوع رنگ، تعداد سفارش و... ایجاد می شود. مشتریان عزیز می توانند جهت خرید نیمکت فلزی با رویه چوبی در طرح ها و مدل های مختلف به فروشگاه های معتبر در سراسر کشور مراجعه نمایند.