گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/11/01 - 15:30
كد :10171

پایه دکوراتیو روشنایی

پایه دکوراتیو روشنایی یکی از انواع پایه چراغ خیابانی است که علاوه بر روشنایی محیط نقش مهمی در زیباسازی فضای شهر ایفا می کند.

پایه دکوراتیو روشنایی یکی از انواع پایه چراغ خیابانی است که در طرح ها و مدل های متنوعی تولید می شود. این پایه چراغ ها به منظور روشنایی و نورپردازی محیط مورد استفاده قرار می گیرند. پایه دکوراتیو روشنایی یا چراغ تزئینی علاوه بر روشنایی محیط نقش مهمی در زیباسازی فضای شهر دارد. پایه دکوراتیو روشنایی از لوله و سازه های آلومینیومی ساخته شده است. بر روی این پایه چراغ ها می توان انواع چراغ های گازی و LED را نصب کرد. این پایه چراغ ها بدنه ای فلزی دارند که به روش گالوانیزه گرم پوشش داده شده است. گالوانیزه گرم از پایه چراغ در برابر رطوبت و زنگ زدگی محافظت می کند. 
پایه دکوراتیو روشنایی با استفاده از بهترین وباکیفیت ترین مواد ساخته می شود. این پایه چراغ ها اغلب در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند به همین دلیل از دوام و طول عمر زیادی برخوردارند. پایه دکوراتیو روشنایی در بسیاری از مکان های عمومی و خصوصی از جمله پارک ها، باغ ها، ویلاها، پیاده روها، فضای سبز، خیابان ها و... مورد استفاده قرار می گیرد. پایه دکوراتیو روشنایی در ارتفاعات مختلفی تولید می شود اما به طور معمول می توان ارتفاعی بین 5 الی 12 متر را برای آنها در نظر گرفت.

 

  پایه دکوراتیو روشنایی

 

ملحقات پایه دکوراتیو روشنایی

پایه دکوراتیو روشنایی دارای ملحقاتی از جمله مبله، گلدانی، سرنیزه، کتیبه و... می باشد که در ادامه به توضیح هر یک از آنها می پردازیم:
مبله: قطعه مکعبی شکلی است که در پایین پایه چراغ نصب می شود. 
کتیبه: قطعه طلایی رنگ از جنس آلومینیوم می باشد که روی مبله نصب می شود.
سرنیزه: قطعه تزئینی از جنس آلومینیوم می باشد که در بالای تاج پایه نصب می شود.
گلدانی: استوانه ای است که در بالای مبله پایه ها نصب می شود.

ویژگی پایه دکوراتیو روشنایی

  • دوام و طول عمر زیادی دارد.
  • در طرح ها و مدل های متنوعی تولید می شود.
  • در برابر شرایط جوی مختلف نظیر باران، برف، سرما، گرما و... مقاوم می باشد.
  • در مقابل ضربات و صدمات احتمالی مقاومت بالایی دارد.
  • از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار است.

انواع پایه دکوراتیو روشنایی

پایه چراغ خیابانی چند وجهی دکوراتیو

پایه چراغ خیابانی چند وجهی دکوراتیو از قطعات 6 متری ساخته شده است که به روش اورلپ به داخل یکدیگر می روند و سازه نهایی را تشکیل می دهند. از آنجا که این پایه چراغ ها به صورت قطعات 6 متری ساخته شده اند حمل و نقل آن به سهولت انجام می شود. پایه چراغ خیابانی چند وجهی دکوراتیو قابل تولید در ارتفاعات بین 3 الی 15 متر می باشد.

پایه چراغ خیابانی لوله ای دکوراتیو

پایه چراغ خیابانی لوله ای دکوراتیو در ارتفاعات بین 3 الی 15 تولید می شود. این پایه چراغ ها به روش گالوانیزه گرم پوشش داده می شوند این پوشش از بدنه پایه چراغ در برابر زنگ زدگی محافظت می کند. پایه چراغ خیابانی لوله ای دکوراتیو را می توان برای کاربردهای خاص و یا چند منظوره به همراه پرچم، دوربین و بلندگو طراحی و تولید کرد.