گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1403/02/24 - 11:12
كد :10217

نحوه تولید لوازم ورزشی پارکی

لوازم ورزشی پارکی در واقع به مجموعه ای از وسایل ورزشی گفته می شود که در جهت حفظ سلامت و تناسب اندام افراد جامعه مورد استفاده قرار می گیرد.

ورزش کردن تنها کنترل وزن نیست بلکه فواید بسیاری را در پی دارد که از مهم ترین آن می توان به بهبود خلق و خو اشاره کرد. وزش کردن می تواند موجب بهبود عملکرد مغز و تقویت حافظه شود. امروزه لوازم ورزشی مختلفی تولید شده است که موجب می شود تا بدنی سالم و به دور از هرگونه بیماری داشته باشیم. لوازم ورزشی پارکی در واقع به مجموعه ای از وسایل ورزشی گفته می شود که در جهت حفظ سلامت و تناسب اندام افراد جامعه مورد استفاده قرار می گیرد. این لوازم قابل استفاده در بسیاری از مکان ها از قبیل پارک ها، بوستان ها، پادگان ها، مدارس، ادارات و... می باشند. لوازم ورزشی پارکی از تنوع زیادی در طرح و مدل برخوردار است. این تجهیزات قابل استفاده برای تمامی افراد جامعه در هر رده سنی می باشند.

 

نحوه تولید لوازم ورزشی پارکی

تولید کننده وسایل ورزشی پارکی

تولید کننده لوازم ورزشی پارکی با بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص به تولید انواع محصولات ورزشی پارکی پرداخته است. در تولید لوازم ورزشی پارکی از بهترین متریال و بلبرینگ ها استفاده شده است. لوازم ورزشی پارکی دارای بدنه ای مقاوم و مستحکم از جنس آهن است. سطح خارجی این تجهیزات به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی به روش رنگ کوره ای الکترواستاتیک پوشش داده شده است. تمامی اتصالات لوازم ورزشی پارکی با استفاده از جوش CO2 انجام شده است. در تولید لوازم ورزشی پارکی تمامی استانداردها رعایت شده است تا محصولی مناسب و با کیفیت تولید و روانه بازار گردد.

نحوه کار با وسایل ورزشی پارک ها

نحوه استفاده از وسایل ورزشی پارک ها همانند وسایلی است که در باشگاه های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به نحوه استفاده از وسایل ورزشی پارکی بیشتر می پردازیم: 

دستگاه پروانه پا باز

دستگاه پروانه پا باز از جمله دستگاه های استقامتی است که در جهت تقویت عضلات و ماهیچه های پا مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه همچنین موجب چربی سوزی در ناحیه پهلوها می شود.

دستگاه پرس جلو پا

دستگاه پرس جلو پا به منظور تقویت عضلات پا ساخته شده است. نحوه کار با این دستگاه به این صورت است که ابتدا بر روی صندلی نشسته به آرامی پاهای خود را خم و صاف کنید. استفاده مداوم از این دستگاه موجب چربی سوزی در ناحیه ران و پهلوها می شود.

دستگاه پرس سینه

دستگاه پرس سینه همانطور که از نام آن نمایان است در جهت تقویت عضلات سینه، بازوها و شانه کاربرد دارد. جهت استفاده از این دستگاه ابتدا بر روی صندلی نشسته و دستگیره ها را بگیرید. سپس دستگیرها را به جلو فشار داده و بعد به عقب برانید.

دستگاه دو فرمان 

دستگاه دو فرمان  یکی از پرکاربردترین دستگاه های مورد استفاده در فیزیوتراپی هاست. این دستگاه با هدف تقویت عضلات شانه، بازوها و مچ دستان طراحی و تولید شده است.

دستگاه مسگری

دستگاه مسگری موجب چربی سوزی در ناحیه کمر و پهلوها می شود. این دستگاه از یک میله طولی و یک سکوی استوانه ای شکل تشکیل شده است. جهت استفاده از این دستگاه ابتدا بر روی صفحه دستگاه ایستاده و دستگیرها را بگیرید. سپس عضلات کمر و شکم خود را به صورت نیم دورانی به چپ و راست حرکت دهید.