پایه چراغ پارکی در مشهد

پایه چراغ پارکی در ارتفاع های مختلفی ساخته می شود که از کاربردهای آن می توان به محوطه های پارکی، حیاطی و باغ اشاره کرد با توجه به مساحت محیط هرچه مساحت بزرگتر باشد ارتفاع پایه چراغ پارکی نیز بلندتر می باشد. در محیط های کوچک نیز پایه چراغ ها کوتاه می باشد. پایه پارکی و انواع پایه روشنایی پارکی در ارتفاع های 2.5 الی 4 متری ساخته می شوند که با توجه به محیطی که باید روشن کنند ارتفاع آن ها انتخاب می شوند. پایه چراغ پارکی در مشهد با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای ساخته می شوند. شرکت آکو پارک تولید کننده انواع پایه چراغ پارکی در مشهد و سراسر کشور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات تجهیزات پارکی و قیمت پایه چراغ پارکی در مشهد میتوانید با شماره کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید.
 
پایه چراغ پارکی در مشهد  چراغ پارکی مدرن در مشهد  قیمت پایه چراغ پارکی مشهد

چراغ پارکی مدرن در مشهد

پایه چراغ روشنایی پارکی شهری به دلیل تنوع بالایی که در نقش و طرح دارد و همچنین تنوع جنس و قیمت، گزینه ای بسیار مناسب برای نورپردازی فضاهای باز و سرسبز می باشد. به دلیل اینکه در فضای سرسبز که دارای درخت است، مانند پارک ها و بوستان ها، هنگام شب سایه و تاریکی به وجود می آید، نمی توان از پایه های روشنایی خیابانی که بسیار بلند هستند استفاده کرد. بنابراین پایه چراغ پارکی در چنین شرایطی بهترین گزینه است زیرا ارتفاع کمی داشته و برای ایجاد حجم و دانسیته نور متناسب کاربرد دارد.

قیمت چراغ پارکی پایه کوتاه

ارتفاع پایه چراغ پارکی یکی از پارامترهای مهم در تعیین قیمت آن است. با افزایش ارتفاع پایه چراغ پارکی قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند بنابراین می توان گفت پایه چراغ پارکی پایه کوتاه به نسبت پایه چراغ پارکی پایه بلند از قیمت کمتری برخوردار است. شما مشتریان عزیز می توانید جهت استعلام از قیمت انواع پایه چراغ پارکی با شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

انواع پایه چراغ پارکی

پایه چراغ پارکی را بر اساس متریال ساخت می توان به صورت زیر دسته بندی کرد :
  •  پایه چراغ پارکی فلزی
  • پایه چراغ پارکی آلومینیومی
  • پایه چراغ پارکی چدن

پایه چراغ خیابانی در مشهد

پایه چراغ خیابانی در مشهد، یکی از محصولاتی است که در زیبایی خیابان ها نقش مهمی ایفا می کند. به همین دلیل باید در انتخاب پایه چراغ دقت لازم را به کار برد. و به مسائلی از قبیل ارتفاع قابل ساخت پایه، نوع پوشش بدنه، ضخامت پوشش، جنس کاورها و قطعات تزئینی، جنس لوله ها و ... توجه نمود. گروه تولیدی آکو پارک (با توجه به نیاز مشتریان)، انواع پایه چراغ پارکی و خیابانی نظیر : پایه چراغ خیابانی دکوراتیو، پایه چراغ خیابانی گالوانیزه (چند وجهی، لوله ای، مخروطی) و ... را طراحی و تولید نموده است. پایه چراغ خیابانی مجموعه آکو پارک یکی از مدل های پر کاربرد و زیبا جهت استفاده در پروژه های روشنایی خیابانی می باشد.

قیمت پایه چراغ پارکی مشهد

روشنایی صحیح پارک در شب، بسیار مهم است و می تواند یک محیط امن و لذت بخش را برای همگان ایجاد کند. از بین تمام درخواست های طراحی که مسئولان پارک از طرف مشتریان دریافت می کنند، روشنایی منطقه بسیار معمول و رایج است. به راحتی می توان فهمید که چرا مشتریان درخواست روشنایی بهتر می کنند؛ اگر روشنایی بد باشد، می تواند باعث آسیب رساندن به افراد شود. در تاریکی افراد نمی توانند از راه دور شخصیت های مشکوک را مشاهده کنند؛ وضعیت های خطرناک را از بین ببرند و از آن ها دور شوند. نقش روشنایی پارک ایجاد محیطی راحت و ایمن است که پس از غروب خورشید، افراد را به خود جلب می کند. نورپردازی و خود آباژورها نیز جزئی جدایی ناپذیر از معماری منظره هستند و به شکل گیری یا تعریف آن کمک می کنند.

پایه چراغ خیابانی در مشهد  قیمت چراغ پارکی پایه کوتاه  قیمت پایه چراغ پارکی

 

تولید پایه چراغ پارکی در مشهد

پایه چراغ پارکی با استفاده از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا تولید می شود. در تولید پایه چراغ پارکی از بهترین و با کیفیت ترین مواد استفاده می شود. پایه چراغ پارکی بدنه ای تمام فلز از جنس ورق فولاد ST37 دارد. سطح خارجی این محصول به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی به روش گالوانیزه گرم و یا رنگ صنعتی پوشش داده شده است. در تولید پایه چراغ پارکی تمامی استانداردها رعایت شده است تا محصولی مناسب و با کیفیت تولید و روانه بازار گردد. 

فروش پایه چراغ پارکی در مشهد

فروش پایه چراغ پارکی در مشهد توسط مجموعه آکوپارک صورت می گیرد. این مجموعه با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع سیستم روشنایی شهری از قبیل برج نوری، پایه چراغ خیابانی، پایه چراغ پارکی و... فعالیت می کند. مجموعه آکوپارک پایه چراغ پارکی را به دو روش عمده و تکی به مشتریان عزیز عرضه می کند. مشتریان عزیز می توانید با خرید عمده این محصول شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوند. جهت خرید کافیست با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

خرید پایه چراغ پارکی در مشهد

خرید پایه چراغ پارکی در مشهد از مجموعه آکوپارک به دو صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است. خرید آنلاین بستری را فراهم نموده است تا مشتریان عزیز بدون نیاز به خارج شدن از منزل بتوانند محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. در خرید آنلاین شما می توانید انواع پایه چراغ پارکی را مشاهده و از مشخصات هر یک مطلع شوید. مشتریان عزیزی که قصد خرید حضوری دارند می توانند به نشانی درج شده در سایت مراجعه نمایند.

پایه چراغ پارکی با توجه به ارتفاع، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، نوع پوشش، نوع جوشکاری و... قیمت گذاری می شود.

مجموعه آکوپارک پایه چراغ پارکی را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین به مشتریان عزیز عرضه می کند.

شما می توانید با خرید عمده پایه چراغ پارکی شامل تخفیفات استثنایی این گروه شوید.

بله مجموعه آکوپارک پایه چراغ پارکی را به سراسر کشور ارسال می کند.

نظرات كاربران :