گلدان فلزی شهری

گلدان فلزی شهری با پوشش‌های رنگی مخصوص برای مقاوم سازی آن‌ها در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. فلاور باکس فلزی شهری با ظاهری شکیل و زیبا انتخاب مناسبی بین انواع فلاور باکس ها اند، داخل آن ها زهکشی و عایق شده و کاملا مناسب کاشت انواع گیاهان اند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت گلدان شهری فلزی میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.
 
گلدان فلزی شهری

فلاور باکس فلزی

​​​​​به کار بردن گیاهان به شکل های مختلف در فضای زندگی همیشه مورد توجه بوده و معمولا از گلدان ها برای این کار استفاده می شده، که امروزه گلدان های سفالی و پلاستیکی جای خود را به فلاور باکس ها داده اند. فلاور باکس فلزی علاوه بر اینکه فضای بسیار مناسبی برای گیاهان ایجاد می کنند، ظاهری زیبا تر به فضای شما می دهند و خود عنصری تزیینی اند. این گلدان فلزی شهری در شکل ها و ابعاد مختلف ساخته می شوند، به این صورت که کارشناسان شرکت آکو پارک با بازدید از محل، و مشاهده فضای مد نظر برای اجرای فلاور باکس، ابعاد را به تیم اجرایی انتقال داده و فلاورباکس کاملا مناسب فضای شما ساخته می شود.

قیمت فلاور باکس فلزی

مقاومت انواع گلدان فلزی شهری بسیار مهم است و باید از نظر مقاومت در شرایطی باشد که برخی از بخش های آن بتواند مجزا از بخش های دیگر استفاده شود. عوامل محیطی در این زمینه می تواند بر طول عمر آن بسیار تاثیر بگذارد.

قیمت گلدان شهری فلزی

فلاور باکس یا همان گلدان که امروزه با توجه به جنس و متریال دارای کاربردهای متعددی در فضاهای مختلف از جمله منازل مسکونی، فضاهای اداری، مجتمع های تجاری، کافی شاپ ها و رستوران ها، فرودگاه ها و … و حتی محوطه می باشند.

نوع رنگ، تعداد سفارش، ابعاد و اندازه، نوع طراحی و...

شما مشتریان عزیز می توانید گلدان فلزی شهری را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری از مجموعه آکوپارک خریداری نمایید.

خیابان ها، میادین، فضای سبز، باغ ها، ویلاها، پیاده روها و...

گلدان فلزی شهری در جهت کاشت انواع گل و گیاه طبیعی و مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد.

تعداد بازديد : 1727
نظرات كاربران :