مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل

گروه آکو پارک انواع مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل را در رنگبندی و طرح های مختلف تولید و ارائه مینماید. برای دریافت مشخصات فنی و اطلاع از قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.
 
مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل   نصب مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل   خرید مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل

نصب مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل

يك پارك مناسب بايد ابعاد كافي براي هر گونه فعاليت لازم را داشته باشد، داراي وسايل ساده و بي خطر بوده، يعني ارتفاع وسايل نه بلند و نه كوتاه باشد، برنده و تيز نباشند و همچنين مسافت كافي بين محل بازي كودكان و تردد ماشين ها وجود داشته باشد. با توجه به اهمیت ایجاد فضای شاد و مناسب برای بازی کودکان در پارک های سطح شهر اردبیل و به منظور پاسخگویی به درخواست شهروندان گرامی، نصب مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل انجام شد.

خرید مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل

شرکت آکو پارک سعی در ارائه محصولات خود با بالاترین کیفیت ممکن و نازلترین قیمت ها دارد. یکی از محصولات این شرکت مجموعه بازی های پلی اتیلن می باشد که دارای مزایایی به شرح ذیل می باشد:
  • عدم تاثیرات جوی و محیطی مانند گرما و سرما چه در تخریب وسیله و چه از نظر بروز اختلال در بازی مطابق با استاندارد و ایمنی EN 1176
  • حذف جوشکاری و بالطبع حذف پیامدهای احتمالی از آسیب دیدگی کودکان
  • رعایت آنتی استاتیک و آنتی یو وی در تولید قطعات و پنل های پلی اتیلن و در نتیجه جلوگیری از ناراحتی های پوستی
  • ترکیب چند مدل بازی در یک سازه
  • استفاده از مواد اولیه خود رنگ با شفافیت و پایداری بالا

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل

مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی، از جمله وسایل کاربردی و کارآمد برای برطرف ساختن نیازها و کنجکاوی های کودکان به شمار می رود. از سوی دیگر، در پرتو استفاده از این محصول، امنیت و ضریب ایمنی کودک به بهترین نحو تامین می گردد. بر همین اساس و با استفاده از مجموعه بازی کودکان می توان آسیب ها و صدمات احتمالی را به میزان چشمگیری کاهش داد.

تولید مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل

مجموعه بازی پلی اتیلن از دو بخش اصلی به نام اسکلت فلزی و بخش پلی اتیلنی ساخته شده است. بخش پلی اتیلنی در واقع هر آن چیزی است که در حین ورود به پارک ها دیده می شود. قطعات پلی اتیلنی شامل تاب سرسره ساده، سرسره تونلی، الاکنگ، درها، سقف ها و... می باشد. این بخش خود رنگ بوده و در برابر تابش مستقیم نور خورشید دچار تغییر فرم و تغییر رنگ نمی شود. اسکلت فلزی همانند اسکلت بدن انسان عمل می کند. بخش فلزی در واقع رابط بین بخش های پلی اتیلنی است. اسکلت فلزی از لوله های مقاوم گالوانیزه ساخته شده است. این بخش در برابر رطوبت مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شود.

فروش مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل

مجموعه بازی پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین تجهیزات مورد استفاده در پارک ها و بوستان ها است که نقش مهمی در رشد و پرورش کودکان ایفا می کند. این تجهیزات در ابعاد و اندازه های گوناگونی طراحی و تولید می شوند و بسته به کاربردی که دارند در بسیاری از مکان های عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند. مجموعه بازی پلی اتیلن در بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور قابل عرضه به مشتریان عزیز می باشد. مجموعه آکوپارک از جمله بزرگترین و معتبرترین مراکزی است که مجموعه بازی پلی اتیلن را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می کند. متقاضیان عزیزی که قصد خرید از این گروه را دارند می توانند با تیم فروش ما از طریق شماره تماس های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایند.

 
قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن در اردبیل  قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن   مجموعه بازی پلی اتیلن اردبیل

ابعاد و اندازه، نوع طراحی، نوع رنگ، جنس و کیفیت مواد سازنده ، تعداد سفارش و...

بله گروه آکوپارک مجموعه بازی پلی اتیلن را به سراسر کشور ارسال می کند.

بله

شما می توانید با خرید عمده این محصول شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوید.

نظرات كاربران :