سطل زباله پارکی 

سطل زباله پارکی یکی از مهم ترین تجهیزات مبلمان شهری است که وجود آن برای حفظ بهداشت و سلامت افراد و همچنین محیط زیست لازم و ضروری می باشد . سطل زباله های پارکی معمولا در حاشیه خیابان ها ، پیاده رو ها ، پارک ها ، فضای سبز و ... به تعداد و فواصل مشخص نصب می شوند . عدم وجود این سطل های زباله باعث آلودگی محیط زیست و بیمار شدن حیوانات و پرندگان و حتی افزایش بیماری بین انسان ها می شود و باعث بوجود آمدن بی نظمی و هرج و مرج می باشد . سطل های زباله با مواد اولیه مختلف و در طرح های متنوع تولید می شوند که علاوه بر نقش مهمی که در پاکیزگی محیط ایفا میکنند باعث زیبایی محیط اطراف نیز میگردد .سطل زباله های شهری معمولا بصورت مکانیزه تخلیه می شود تا دخالت انسانی در ان بسیار کمتر باشد . آکو پارک تولید کننده سطل زباله های پلی اتیلن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد . برای استعلام قیمت با مشاوران آکو پارک در تماس باشید . 
 
سطل زباله پارکی   لیست قیمت سطل زباله پارکی  خرید سطل زباله پارکی 
 

ویژگی های سطل زباله پارکی 

سطل های زباله پارکی دارای استاندارد هایی هستند که کارخانه های تولید کننده حتما باید به این نکات توجه نمایند . شرکت آکوپارک با رعایت همه ی استاندارد های لازم در تولید سطل زباله خوب و با کیفیت موفق بوده است . قطر دهانه سطل زباله با توجه به کاربری که دارد متفاوت می باشد و باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند زباله ها را به راحتی  درون سطل های زباله بیاندازند به طور مثال قطر سطل زباله داخل حیاط بیمارستان باید به گونه ای باشد که یک ظرف یکبارمصرف به راحتی از دهانه آن عبور کند. از طرفی درب سطل های زباله باید به گونه ای باشند تا بدون استفاده از دست یا فشار آوردن به درب به راحتی باز شوند . استفاده آسان از سطل زباله در طراحی سطل های زباله از اهمیت بالایی برخوردار است. در انتخاب سطل زباله باید به ویژگی های دیگری نیز توجه داشت که از جمله آنها شکل ظاهری و رنگ سطل زباله است که به راحتی در یک محیط قابل رویت باشد . ارتفاع این سطل ها باید به گونه ای باشد که افراد در رده سنی های متفاوت بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

انواع سطل زباله پارکی 

نوع سطل های زباله با توجه به محیط کاربری انتخاب می شود . با توجه به شرایط متفاوت هر محیط از انواع متنوعی از سطل های زباله استفاده می شوند . در نتیجه سطل های زباله مورد استفاده در شرایط و مناطق مختلف انواع متفاوتی خواهند داشت . بر اساس نوع کاربرد سطل های زباله در انواع سطل زباله اداری ، خانگی ، شهری ، صنعتی تقسیم می شوند . سطل های زباله بر حسب شرایط محیطی که در آن قرار داده می شوند جنس متفاوتی دارند .
این محصول باید در برابر عوامل محیطی و ضربه از استحکام و دوام بالایی برخوردار باشد . 

جنس سطل زباله شهری

سطل های زباله در جنس های متنوع فلزی ، بتنی ، پلی اتیلنی  و چوبی طراحی و تولید می شوند 
سطل زباله های بتنی به دلیل وزن زیاد نیاز به نصب ندارند و به شکل ثابت هستند این نوع سطل های زباله به هر شکلی ساخته میشوند و سازگاری بیشتری با محیط دارند. 
سطل زباله فلزی از استحکام و دوام بالایی برخوردار است و این نوع سطل زباله معمولا دارای پایه ای است که در زمین ثابت می شود . سطل زباله فلزی معمولا دارای قابلیت چرخش محدودی ، برای سهولت در تخلیه سطل می باشند. این سطل های زباله علاوه برداشتن استحکام کافی از زیبایی چشمگیری نیز برخوردار هستند و می توان در اکثر مناطق مورد استفاده قرار داد.
 
خرید سطل زباله پارکی   سطل زباله پارکی و شهری  سطل زباله پارکی ارزان
خرید سطل زباله پارکی 
هنگام خرید باید به ویژگی های زیادی توجه نمود و متناسب با محل مورد نظر خود و شرایط آب و هوایی سطل زباله با جنس و طراحی خاصی را تهیه کنید . شرکت آکو پارک تولیده کننده انواع سطل های زباله پارکی ، خیابانی و صنعتی می باشد شما می توانید جهت خرید سطل زباله متناسب با نیازتان با شرکت آکوپارک تماس بگیرید و محصولی با کیفیت بالا و با قیمت مناسب تهیه کنید.
 
سطل زباله پارکی   لیست قیمت سطل زباله پارکی قیمت سطل زباله پارکی

سطل زباله پارکی و شهری