سرسره موزی پلی اتیلن

تاب وسرسره یکی از بازی های پر هیجان و پر طرفدار کودکان است که لذت های کودکی  را برایمان یادآوری میکند. این سرسره موزی  معمولا از آن برای استخر توپ یا شن سرسره موز ایجاد ورودی برای بچه ها به داخل استخر استفاده می کنند.آکو پارک تولید کننده انواع سرسره و تاب های مختلف میباشد که همه آن ها جزو مجموعه بازی پلی اتیلن محسوب میشود . علت نامگذاری این سرسره که هم به همراه تاب و هم به تنهایی تولید میشود این است که این وسیله بازی پارکی به شکل موز طراحی شده است . این سرسره زیبا مناسب استفاده در فضای داخلی مانند محوطه خانه بازی و مهدکودک و همچنین فضای باز مثل پارک ، بوستن ها و فضای حیاط ویلاها و ... می باشد . برای استعلام قیمت سرسره موزی پلی اتیلن با ما در تماس باشید .
 
سرسره موزی پلی اتیلن

مشخصات سرسره موزی پلی اتیلن

بازی با سرسره تحرک زیادی دارد. از این رو این بازی اهمیت و تاثیر زیادی روی رشد اندام و فیزیک کودک دارد. سرسره موز ظاهر بسیار زیبایی دارد. با دادن شخصیت به شکل موز این سرسره توجه کودکان را به خود جذب می کند و برای کودک بسیار سرگرم کننده است.این سرسره با رنگ های قرمز و زرد طراحی شده است . رنگ سبز نیز در آن بکار رفته است . ایمنی و مقاوت بالایی که دارد سبب شده تا تحمل وزن 60 کیلو گرم را داشته باشد . همچنین این وسیله بازی پلی اتیلن دارای اتصال آسان و سرهم بندی بدون نیاز به ابزار می باشد . برای استعلام قیمت و ثبت سفارش خود با آکو پارک تماس حاصل نمایید . 
خرید سرسره موزی پلی اتیلن

خرید سرسره موزی پلی اتیلن

کودک با قرار گرفتن درمحیط بازی و ارتباط با این محصولات به میزان بالایی از قدرت تفکر و توانایی خود استفاده می کند و تجارب بالایی کسب میکند .سرسره موزی جزو پر طرفدارترین محصول و کاربردی ترین و اصلی ترین محصول در هر مهدکودک و خانه بازی است . از این سرسره پلی ایتلن بیشتر در محیط بسته استفاده می کنند . این سرسره دارای مقاومت بالا به همراه زیبایی و کارآمدی می باشد و به دلیل داشتن پایه های محکم فضایی ایمن را برای بازی کودکان فراهم می کند . تاب و سرسره کودک یک وسیله بازی حیاتی بوده و تمام مراکز تفریحی باید به آن مجهز باشند. شما می توانید برای استعلام قیمت و ثبت سفارش با ما در تماس باشید .آکو پارک تولید کننده وسایل بازی پارکی گلی اتیلن در طرح ها و نمونه های مختلف .