نیمکت بتنی پیش ساخته

نیمکت های بتنی پیش ساخته یکی از تجهیزات پارکی و از محصولات پرفروش و با کیفیت شرکت آکو پارک می باشد. نیمکت های بتنی از مفید ترین مبلمان شهری است که نه تنها در پارک ها و بوستان ها بلکه در بسیاری از مراکز درمانی، ادارات و سازمان ها و معابر به کار می رود . شرکت آکو پارک نیمکت بتنی را در اندازه ها و در طرح های متنوع تولید می کند. شما می توانید برای سفارش این محصول و اطلاع از قیمت نیمکت بتنی پیش ساخته با همکاران ما در بخش فروش این مجموعه در ارتباط باشید.
 
نیمکت بتنی پیش ساخته  قیمت نیمکت بتنی پیش ساخته    قیمت نیمکت بتنی پارک

ویژگی نیمکت بتن یپیش ساخته

همانطور که می دانید بتن با دارا بودن خاصیت قالب پذیری این امکان را فراهم می کند که در طرح های متنوع تری ساخته شود. استحکام و مقاومت بالای بتن در برابر شرایط جوی متغیر و دوام بالا در مقابل سایش، نیمکت بتنی را به گزینه ی مناسبی برای استفاده در فضای عمومی و مناطق مرطوب تبدیل کرده است.

انواع نیمکت بتنی پیش ساخته

انواع نیمکت بتنی با توجه به ترکیب بتن با سایر متریال ها دسته بندی می شود. قابلیت ترکیب شدن بتن با سایر مصالح آن را به پرکاربردترین ماده در ساخت مبلمان شهری تبدیل کرده است. این ویژگی سبب شده تا نیمکت های پارکی با تنوع بیشتری ساخته شوند که می توان متناسب با فضای موجود و با توجه به سایر المان های شهری و پارکی برای هرچه زیباتر نشان دادن و هماهنگی بیشتر با سایر المان ها انتخاب شود.
  • نیمکت بتنی- فلزی
  • نیمکت بتنی- چوبی
  • نیمکت بتنی- سنگی

نیمکت بتنی- چوبی

از پرطرفدارترین نوع نیمکت های پارکی است به علت طبیعت چوب و هم خوانی آن  با محیط طبیعی در بسیاری از المان های شهری ازاین ترکیب استفاده می کنند و از نظر زیبایی شناسی فضای شهری تاثیر شگرفی دارد.

قیمت نیمکت بتنی پیش ساخته 

نیمکت های بتنی وسیله ای برای استراحت و راحتی شهروندان در فضای عمومی است که در طرح های ساده و مدرن ساخته می شود لذا با توجه به فضای مورد نظر و نوع کاربری آن می توان انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد. شرکت آکوپارک یکی از تولید کننده های مبلمان شهری به ویژه تجهیزات پارکی می باشد و نیمکت بتنی از پیش ساخته از زیر مجموعه ی تجهیزات پارکی با کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه در آکو پارک ارائه می شود. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در بخش فروش تماس بگیرید.
 
قیمت نیمکت بتنی   قیمت میز و صندلی بتنی   نیمکت سیمانی باغی