قیمت گلدان بتنی رنگی ارزان

برای اطلاع از قیمت گلدان بتنی رنگی ارزان با همکاران ما در مجموعه  آکوپارک تماس حاصل نمایید. گلدان بتنی رنگی به عنوان عنصری از زیبایی محیط بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. گلدان بتنی رنگی بهترین مکان برای رشد و پرورش گیاه به شمار می آید. در تولید این نوع گلدان ها از بتن با عیار بالا استفاده شده است تا موجب دوام و مقاومت گلدان در برابرعوامل محیطی مختلف گردد. طراحی گلدان های بتنی به گونه ای است که بعد از نصب قابلیت جابه جایی و تغییر چیدمان دارند. وجود گلدان های بتنی در سطح شهرعلاوه بر زیباسازی فضا تاثیر مثبتی در روحیه افراد دارد. گلدان های بتنی تقریبا برای کاشت هر نوع گلی مناسب هستند و موجب رشد بیشتر و باطراوت تر شدن گل و گیاه می شوند. این گلدان ها وزن زیادی دارند و در برابر ضربه و باد واژگون نمی شوند. 

 
قیمت گلدان بتنی رنگی ارزان

مقایسه گلدان بتنی با سایر گلدان ها

گلدان ها در جنس های مختلفی همچون چوب، بتن، پلاستیکی، فلز و... تولید می شوند. گلدان های بتنی به نسبت سایر گلدان ها از مزایای زیادی برخوردارند. گلدان های فلزی و پلاستیکی موجب آلودگی خاک می شوند اما گلدان های بتنی هیچ گونه آلودگی برای خاک ندارند و به دلیل آنکه از مواد معدنی ساخته شده اند با محیط زیست سازگارند و هیچ گونه آسیبی به محیط وارد نمی کنند. گلدان های چوبی و فلزی در برابر رطوبت و آب دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شوند اما گلدان های بتنی جاذب آب می باشند و دچار خرابی و آسیب نمی شوند. 

ویژگی گلدان بتنی رنگی

بادوام و طول عمر زیاد

گلدان های بتنی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و حوادث طبیعی نظیر سیل، زلزله، طوفان های شدید و... مقاومت بالایی دارند. این گلدان ها از بتن ساخته شده اند و مقاومت بالایی در برابر ضربه و آسیب دارند.

ایمنی و امنیت بالا

گلدان های بتنی در مقایسه با سایر گلدان ها از وزن زیادی برخوردارند بنابراین می توان آنها را به قصد سرقت حمل و جابه جا کرد.

متنوع در طرح و رنگ

گلدان های بتنی را می توان در اشکال مختلفی همچون دایره ای، مستطیلی و مربعی تولید کرد. امکان رنگ آمیزی این گلدان ها وجود دارد بنابراین می توان آنها را به رنگ های دلخواه رنگ آمیزی کرد. رنگ گلدان های بتنی باید با محیط اطراف همخوانی و هماهنگی داشته باشد تا موجب افزایش زیبایی فضا شود.

مقاوم در برابر تغییرات دمایی

گلدان های بتنی در زمستان یخ نمی زنند و از یخ زدن ریشه گیاه جلوگیری می کنند. این گلدان ها در برابر تابش مستقیم نور خورشید مقاومت خوبی از خود نشان می دهند و دچار تغییر رنگ و تغییر فرم نم شوند.

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

قیمت گلدان های بتنی به نسبت سایر گلدان ها مناسب و مقرون به صرفه می باشد. قیمت این گلدان ها با توجه به نوع طراحی، جنس مواد اولیه، رنگ، کارایی، ابعاد و... تعیین می شود. مجموعه آکوپارک گلدان های بتنی را به نسبت سایر مراکز ارائه دهنده این محصول در ارزانترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه می نماید. جهت استعلام از قیمت با ما تماس بگیرید.