قیمت گلدان بتنی پارکی

قیمت گلدان بتنی پارکی با یکدیگر متفاوت می باشد. گلدان های بتنی پارکی کوچک به نسبت گلدان بتنی بزرگ قیمت کمتری دارند. قیمت گلدان های بتنی پارکی با توجه نوع طراحی، اندازه، جنس مواد اولیه، نوع رنگ و... تعیین می شود. گلدان های بتنی به نسبت گلدان های چوبی، فلزی، سنگی و... قیمت کمتری دارند. مشتریان عزیز در صورت نیاز به خرید این محصول می توانند گلدان بتنی پارکی مورد نظر خود را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از مجموعه آکوپارک خریداری نمایند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و نحوه سفارش با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید. 

 
قیمت گلدان بتنی پارکی

گلدان بتنی پارکی

گلدان بتنی پارکی با نام های دیگری همچون گلدان صخره ای و گلدان فایبرگلاس در بازار شناخته می شود. مواد اولیه در ساخت گلدان های بتنی پارکی از نوع مواد معدنی است. این گلدان ها از جنس بتن می باشند و مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف نظیر باران، برف، تابش مستقیم نور خورشید، یخ زدگی و... دارند. گلدان های بتنی پارکی به منظور کاشت انواع مختلفی از گل ها و گیاهان در سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرند. هدف از نصب گلدان های بتنی در سطح شهر افزایش زیبایی و جذابیت نمای شهر است. گلدان های بتنی نمایانگر فرهنگ و هنر هر شهری می باشند. بر روی گلدان های بتنی شیارهایی تعبیه شده است که مانع از یخ زدگی و گرم شدن بیش از حد گیاه در دمای زیر صفر و تابش مستقیم نور آفتاب می شود. گلدان های بتنی در قسمت زیرین خود دارای سوراخ های زهکشی می باشند . وجود سوراخ های زهکشی موجب خروج آب اضافی از گلدان می شود و از پوسیدگی ریشه گیاه جلوگیری می کند. 

ویژگی گلدان بتنی پارکی

گلدان های بتنی پارکی در رنگ های روش تولید می شوند که این امر علاوه بر زیباسازی فضای شهر موجب ایجاد شادی و نشاط در افراد می شود. گلدان های بتنی دوام و طول عمر زیادی دارند و در صورت استفاده کوتاه مدت از آنها دچار خرابی نمی شوند از این رو مزیتی برای محیط زیست به شمار می آیند. هزینه تعمیر و نگهداری از گلدان های بتنی پارکی در مقایسه با سایر گلدان ها بسیار پایین می باشد. گلدان های بتنی برخلاف گلدان های فلزی و پلاستیکی مانع از آلودگی خاک می شوند و از این طریق موجب محافظت از محیط زیست می شوند. 
گلدان های بتنی در طرح ها و شکل های مختلفی تولید می شوند بنابراین این امکان را به شما می دهند تا متناسب با فضای مورد نظر خود آنها را خریداری نمایید. این گلدان ها وزن زیادی دارند بنابراین نمی توان آنها را به قصد سرقت حمل و جابه جا کرد. گلدان های بتنی را می توان در تمامی سطوح زمین چه صاف و چه شیبدار استفاده کرد. گلدان های بتنی قابل رنگ آمیزی می باشند و به راحتی با تمامی فضاها هماهنگ می شوند. این گلدان ها در زمستان  از یخ زدن ریشه گیاه جلوگیری می کنند و موجب رشد بهتر و بیشتر گیاه می شوند.