قیمت انواع گلدان بتنی

قیمت انواع گلدان بتنی در مجموعه آکوپارک مناسب و مقرون به صرفه می باشد. گلدان های بتنی با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد ساخته شده اند. این گلدان ها به نسبت گلدان های چوبی، پلاستیکی، فلزی و... مقاومت بالایی در برابر عوامل طبیعی مختلف دارند. گلدان های بتنی هم قابلیت استفاده در محیط های شهری را دارند و هم قابل استفاده در منازل می باشند. گلدان های بتنی مورد استفاده در منازل اغلب ابعاد کوچکی دارند اما گلدان های شهری درابعاد بزرگی تولید می شوند. گلدان های بتنی شهری با نام های دیگری همچون گلدان صخره ای، گلدان پارکی و گلدان فایبرگلاس در بازار به فروش می رسند. گلدان های بتنی در تمامی سطوح زمین چه شیبدار و چه صاف قابل استفاده می باشند.

 
قیمت انواع گلدان بتنی

ویژگی گلدان بتنی

  • در برابر تغییرات دمایی مقاوم می باشند.
  • مقاومت خوبی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف نظیر باران، برف، سرما، گرما و... دارند.
  • دوام و طول عمر زیادی دارند.
  • با محیط زیست سازگارند و هیچ گونه آسیبی به محیط وارد نمی کنند.
  • مقاومت خوبی در برابر ضربات و صدمات احتمالی دارند و دچار شکستگی نمی شوند.
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارند.
  • در طرح ها و شکل های مختلفی قابل تولید می باشند.
  • وزن زیادی دارند بنابراین احتمال سرقت در آنها پایین می باشد.
  • در برابر مواد اسیدی و مواد خورنده مقاوم می باشند.

انواع گلدان بتنی

گلدان های بتنی در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شوند که در این بخش به معرفی برخی از آنها می پردازیم:

گلدان بتنی ساده

از متداول ترین و رایج ترین گلدان های بتنی می توان به گلدان بتنی ساده اشاره کرد. این گلدان ها بهترین گزینه برای استفاده در مکان هایی از قبیل آپارتمان ها، فضای سبز، کنار پنجره ها و... می باشند. گلدان های بتنی ساده معمولا رنگ خاصی ندارند و به رنگ های طوس وخاکستری در بازار به فروش می رسند.

گلدان بتنی رنگی

گلدان های بتنی قابل رنگ آمیزی می باشند بنابراین می توان آنها را به رنگ های دلخواه رنگ آمیزی کرد. گلدان های بتنی رنگی برای استفاده در پارک ها و فضاهای سبز مناسب می باشند زیرا علاوه بر زیباسازی فضای شهر موجب شای و نشاط در افراد می شوند.  

گلدان بتنی چند وجهی

همانطور که از نام این محصول نمایان است این گلدان ها به صورت چندوجهی ساخته می شوند و یک حالت سه بعدی زیبایی به کار می بخشند. گلدان های بتنی چندوجهی برای دکوراسیون هایی به سبک مینیمال کاربرد دارند.

قیمت گلدان بتنی 

قیمت گلدان بتنی به نسبت سایر گلدان ها مناسب و مقرون به صرفه می باشد. گلدان های بتنی با توجه به نوع رنگ، کارایی، نوع طراحی، مصالح به کار رفته مرغوب و یا نامرغوب، ابعاد و... قیمت گذاری می شوند. گلدان های بتنی در مجموعه آکوپارک در نازلترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می شود. شما متقاضیان گرامی در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش و قیمت محصول می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.